Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - ocena Serdecznie polecam Pana Janusza :)) Człowiek o złotym sercu. Tak się balam...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 13 grudnia 2023

Klara - ocena Jeździłam z Panem Tadeuszem. Bardzo sympatyczny, cierpliwy człowiek z ogromną...
~Klara
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 27 listopada 2023

Kacper - ocena Serdecznie polecam Pana Tadeusza Szlendak. Po jazdach z Panem Tadziem zdałem...
~Kacper
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 23 listopada 2023

Aleksander - ocena Bardzo polecam instruktora Tadeusz Sz. Zdane za pierwszym.
~Aleksander
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 20 listopada 2023

Agata - ocena Bardzo miła obsługa, najlepszy instruktor pod słońcem pozdrawiam Pana Dawida
~Agata
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 19 października 2023

Sylwia - ocena Właśnie zdałam egzamin na kat D za pierwszym razem!️ Instruktor Irek z Redy,...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 11 października 2023

Krzysztof - ocena Polecam rondobis w Rumii. Pan Tadeusz Sz. jest bardzo dobrym instruktorem,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 8 października 2023

Jakub - ocena Super instruktor Maciek potrafiący nauczyć źle nauczonego kursanta
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 6 października 2023

Nikodem - opinia Bardzo polecam szkołę Rondobis Gdynia. Bardzo dobrze przygotowujące kursy i...
~Nikodem
2

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Michał G. - ocena Gorąco polecam szkołę jazdy Rondobis, a w szczególności niesamowitego...
~Michał G.
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 września 2023

Ola - ocena Nie sądziłam, że kurs na prawo jazdy może być taki przyjemny. Na początku,...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 14 września 2023

Marzena - ocena Zdecydowanie polecam szkółkę Rondobis ! Pani w biurze bardzo miła i pomocna....
~Marzena
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 12 września 2023

julita - opinia Rewelacyjnie instruktorzy, świetne podejście do kursanta. W 100% polecam!!!
~julita
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 września 2023

Konrad - opinia Bardzo mocno polecam Rondobis, wydaje mi się nauczą jeździć prawie każdego.
~Konrad
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 22 sierpnia 2023

Monika - opinia Bardzo polecam szkole rondo bis w Rumi i z czystą przyjemnością polecam Pana...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 8 sierpnia 2023

Maks - opinia Bardzo polecam, pan Jacek instruktor bardzo kompetentny i sympatyczny, całe...
~Maks
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 30 lipca 2023

Tomasz - opinia Nauka w Rondobisie jest bardzo dobra. Instruktor Pan Janusz bardzo dobrze...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 5 lipca 2023

Grzegorz - opinia Polecam Rondobis w Rumi.
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 4 lipca 2023

Marysia - opinia Witam, robiłam kurs w innej szkole, tutaj zapisałam się tylko na kilka godzin...
~Marysia
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 4 lipca 2023

Jan - opinia Polecam z czystym sumieniem! Robiłem Kurs kat. C, szybko, sprawnie, egzaminy...
~Jan
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 4 lipca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
396

postów

383

wątków

do góry