Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkoła OK ! wątek zamknięty Tanio, większość instruktorów bardzo dobrze uczy !
~Niecwiec
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

szok pozytywny wątek zamknięty Profesjonalna przamiła i kompetentna obsługa. Kierowcy dostosowują jazdę i...
~padre
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

Egzaminy wątek zamknięty Egzaminy kat. D teoria i praktyka zaliczyłem za pierwszym razem. Czeka mnie...
~mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

Szkolenie Rondo bis wątek zamknięty Najlepsza szkoła z jaką miałem do czynienia zrobiłem u nich dwie kategorie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

Ariel - opinia wątek zamknięty Szkoła jazdy rondo biś w pucku bardzo super szkoła wykłądy są bardzo pomocne...
~Ariel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

super szkoła jazdy wątek zamknięty miła obsługa , fajne dziewczyny :) wysoki poziom nauczania , wykladowcy...
~wujcio Pawcio
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

opinia wątek zamknięty Oceniam na 6 gdyż zdałem za pierwszym razem. nauczono mnie wszystkiego co...
~Artek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

Centrum Szkolenia Kierowców Rondobis wątek zamknięty Po ukończeniu kursu w wyżej wymienionej szkole nauki jazdy, mogę z ręką sercu...
~Kursant
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

Polecam w 100%! wątek zamknięty Wszystko na najwyższym poziomie. Wykładowcy 1klasa. Zajęcia prowadzone...
~Fobciak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

Polecam RONDOBIS :) wątek zamknięty Serdecznie polecam RONDOBIS! Są rewelacyjni :) Panie w biurze bardzo miłe i...
~Asia K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 grudnia 2014

najlepszy instruktor:JACEK WIŚNICKI wątek zamknięty Po wyjeżdżeniu z panem jackiem wszystkich godzin zdałem bez problemu za...
~robert
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2013

Szkoła godna polecenia!!!! wątek zamknięty Oceny mówią same za siebie,ale postaram sie krótko uzasadnic.Obsluga na...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 października 2014

kurs doszkalający wątek zamknięty krótko mówiąc szybko , tanio , profesjonalnie ...
~Jerzy Z. - Gdynia.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

Świetna szkoła !!! Polecam :) wątek zamknięty Gorąco polecam wybór nauki w Rondobis !!! Zdałam dzięki wspaniałemu...
~Daria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 września 2014

SUPER SZKOŁA JAZDY!!! wątek zamknięty Wspaniali instruktorzy. Bardzo miłe panie z biura. Wszyscy bardzo...
~Bogusia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

B O M B A !!!! KAT. C wątek zamknięty Witam, wczoraj zdałem egzamin państwowy na kat C z pozytywnym wynikiem :D...
~Seba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lipca 2014

Szkolenie praktyczne wątek zamknięty Skorzystałem z usług doskonalenia techniki jazdy na motocyklu. Po...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

polecam kategoria c, c+e wątek zamknięty Polecam weekendowe szkolenie kategorii c oraz c+e z panem Edkiem. Egzamin...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 czerwca 2014

POLECAM! wątek zamknięty Gorąco polecam tą szkołę, uczą solidnie i profesjonalnie. a Pan ZBYSZEK to...
~WGWGWG
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 czerwca 2014

POLECAM :) wątek zamknięty Rondobis oceniam na ocenę celującą. Miła i fajna obsługa, dobrze prowadzone...
~MK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
396

postów

383

wątków

do góry