Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
OSK GODNY POLECENIA. wątek zamknięty Kat C - żaden problem nawet dla kogoś, kto pierwszy raz usiadł za kierownicą...
~Jacek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty Brak zastrzeżeń co do obsługi i kontaktu z każdym z pracowników. Wszyscy...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2014

NAJlepsze SZKOŁA wątek zamknięty Zmieniałam instruktora 2 razy . Pan Darek to świetny człowiek .Pozwolił mi...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2014

Polecam ! wątek zamknięty Witam wszystkich kursantów, serdecznie polecam szkołę nauki jazdy Rondobis,...
~Błażej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Super :D wątek zamknięty Polecam :) Miła obsługa, super instruktor pan Jacek. Z nimi nauka to sama...
~Maja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

Gorąco polecam! wątek zamknięty Polecam tę szkołę w 100%! Zdałem za pierwszym razem już drugi egzamin pod...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

Najlepszy Instruktor P.Marcin Stiefel wątek zamknięty Mega pozytywne nastawienie do kursanta,solidne nauczanie,cierpliwość...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 listopada 2013

Polecam Rondo Bis :) wątek zamknięty Polecam szkołe Rondo Bis ponieważ bardzo dobrze przygotowuję do egzaminów. Z...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

Polecam szkołę i Pana Darka M. :) wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem, więc jeszcze raz chcę podziękować szkole i mojemu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 listopada 2013

Gorąco polecam wątek zamknięty Witam zdałam za drugim razem,szkółka godna polecenia, a w szczególności...
~Agata Budynek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

bardzo polecam wątek zamknięty Jak najbardziej polecam ! Nauka teorii na najwyższym poziomie , Polecam...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

Polecam RondoBis i instruktora TADEUSZA SZLENDAK! :) wątek zamknięty Obsługa w biurze bardzo sympatyczna, łatwy kontakt. Wykłady z teorii świetne....
~Alicja B.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

Zdecydowanie POLECAM! wątek zamknięty Miałem kurs finansowany przez UE i nie wiem jak z cenami w OSK-ach, ale warto...
~Wrzesion
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2013

Naprawdę polecam !! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług oferowanych przez to szkołę jazdy,...
~Robert
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 października 2013

NR 1!!! wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim szkołę Rondo Bis w Rumi. Przemiła i niezwykle...
~Magda K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 października 2013

Arek - opinia wątek zamknięty Naprawdę dobra szkoła. Miła obsługa w biurze. Wykłady też spoko konkretne na...
~Arek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 września 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobry osrodek szkoleniowy. Obluga jak i kontakt z klientem na bardzo...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2013

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam Pana instruktora Piotra Dlugosza :) Świetnie wytłumaczy,...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

.... wątek zamknięty najlepsza szkoła jaką znam,polecam instruktora Pana Zbyszka-cierpliwy i...
~Monika Hebel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 września 2013

SUPER wątek zamknięty Ceny przystępne, szkolenie w bardzo fajnej atmosferze i do tego w miarę...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
396

postów

383

wątków

do góry