Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karta motorowerowa ;D wątek zamknięty Bardzo polecam te szkołe ;) Wszystko w miłej atmosferze z humorystycznymi...
~JA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 października 2012

moje prawo jazdy:) wątek zamknięty serdeczne podziękowania dla Rondo Bis w zakresie szkolenia i nauki...
~Robert Ś.
-

dodano: 15 października 2012

Zdałam:D wątek zamknięty na 10000% polecam tą szkołe. długo zdanie prawka było dla mnie katorgą ale...
~Asia :)
-

dodano: 11 października 2012

Już druga kategoria wątek zamknięty Pół roku temu robiłam kurs na B1.Jeździłam z panem Piotrem T i dużo się...
~ANGELIKA
-

dodano: 11 października 2012

RONDO BIS RUMIA NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ!! wątek zamknięty Bardzo dziękuję i polecam szczerze tę Szkołę, profesjonalne podejście...
~Agnieszka
-

dodano: 8 października 2012

jestem juz kierowcą wątek zamknięty Odbyłem w tej szkole kurs kat B1, Mój instruktor pan Zbyszek wykazał się dużą...
~Majk
-

dodano: 24 września 2012

pan Marek! wątek zamknięty Dziekuję szkole Rondo Bis za odpowiednie przygotowanie mnie do kursu na prawo...
~Monika
-

dodano: 24 września 2012

szkola godna polecenia wątek zamknięty polecam jazdy z p. Darkem, bardzo fajne zajecia teoretyczne, pani w biurze...
~Kamila
-

dodano: 23 września 2012

Gorąco polecam!!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy planują zdać egzamin na prawo jazdy. Miła obsługa...
~ZUZA
-

dodano: 22 września 2012

SUPER SZKOŁA wątek zamknięty To się nazywa profesjonalne szkolenie, robiłem w Rondobis kat. C i E, obie...
~Rafał
-

dodano: 19 września 2012

Piotr Długosz - najlepszy instruktor ! wątek zamknięty Rondobis to naprawdę świetna szkoła ! Osobiście miałam szczęście jeździć z...
~Karolina
-

dodano: 15 września 2012

POLECAM! wątek zamknięty Po 3 miesiącach przerwy w jednej szkółce przeniosłem się do rondo bis. Kat. B...
~Bartek
-

dodano: 5 września 2012

Maciej - opinia wątek zamknięty Zdałem prawo jazdy kat. C , D + kwalifikację na przewóz rzeczy i osób....
~Maciej
-

dodano: 3 września 2012

MOTOCYKLIŚCI . wątek zamknięty Serdecznie witam wszystkich motocyklistów . tych co mają i tych co chcą mieć...
~ADRIAN
-

dodano: 2 września 2012

Tadeusz Szlendak-Mistrz wątek zamknięty Profesjonalnie i z jajem :))) Zdałam za pierwszym razem!!! Dziękuję i gorąco...
~Martyna
-

dodano: 28 sierpnia 2012

podziękowanie wątek zamknięty Mając za sobą kurs w śmiesznej' schole 'i nie zdając sześć egzaminów...
~asia
-

dodano: 25 sierpnia 2012

super!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Bardzo fajno prowadzone wykłady, jazdy z p. Jacą polecam! Zdane:D
~bolek
-

dodano: 23 sierpnia 2012

Serdecznie polecam!!! wątek zamknięty Zdałem za pierwszym razem dzięki Panu Piotrowi :) Bardzo miły i potrafi...
~Darek
-

dodano: 22 sierpnia 2012

Duży PLUS:):) wątek zamknięty Egzamin mam 13 lipca w piątek,wcale nie pechowy.Podchodzę do niego kolejny...
~Agnieszka
-

dodano: 3 lipca 2012

Tylko w tym Centrum Rondo-Bis wątek zamknięty Polecam tą szkołę ...... A szczególnie Pana TADEUSZA za spokój , opanowanie...
~Patrycja
-

dodano: 2 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
340

329

wątków

do góry