Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka Rozmysłowicz - opinia wątek zamknięty Wszystkim Waćpanom i Waćpannom spieszę donieść o wydarzeniu nadzwyczajnym,...
~Agnieszka Rozmysłowicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2013

RONDO BIS GÓRĄ:-) wątek zamknięty Bardzo,bardzo i to bardzo polecam Rondo Bis.Jestem osobą która zdała za...
~Małgorzata Kunikowska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

Pan Tadeusz wątek zamknięty Super instruktor polecam wszystkim ,wytłumaczy, nauczy ,konkretny ,zdałem...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 czerwca 2013

Wierszyk wątek zamknięty Swego czasu śmigałem Punciakiem, Z mym instruktorem Piotrem - wojakiem*. Z...
~Mateusz Twaróg
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

RondoBis wątek zamknięty Nikt za ciebie nie wrzuci jedynki. Nikt za ciebie nie ruszy pod górkę. Nikt...
~Jakub Roś
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

Polecam pana Sławka Studzińskiego! wątek zamknięty Bardzo polecam tę szkołę jazdy.Jeszcze raz dziękuję miłym panią w...
~Pati
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

Piotr Tkacz wątek zamknięty Polecam pana Piotr Tkacz jego podejscie i cierpliwość sprawiła że zdałam polecam
~HANNA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

Pan Tomek the best!!! wątek zamknięty Moją przygodę z Kursem na Prawo Jazdy miałam niestety wątpliwą przyjemność...
~Mo Monica
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Wiosenne szaleństwo w Rondo Bis - konkurs wątek zamknięty Ten, kto poznawał tajniki jazdy samochodem w "RONDO BIS" w mig...
~Dariusz Wojciechowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Rondo Bis!!!!!! wątek zamknięty Naprawdę spoko szkoła nauki jazdy. Obsługa na wszystkich etapach...
~Paweł Wrotkowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

Kat. C , kat. C+E oraz kwalifikacja wątek zamknięty Jak najbardziej polecam!!! Miła atmosfera , dobry sprzęt a także plac...
~Kamil Chojnacki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

Magda - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły. Zaczynałam kurs jak...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam ten ośrodek szkolenia. Jestem bardzo zadowolona z mojego...
~Diana Foltyńska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2013

C , C+E , wątek zamknięty Uczciwie robią swoją robotę . Bezproblemowe zdanie egzaminu w Pord.
~Artur
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim ośrodek rondobis, uczą naprawde rzetelnie, robiłem u nich...
~Paweł Witek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 marca 2013

Polecam RONDOBIS wątek zamknięty Witam! Mogę z czystym sumieniem polecić ośrodek rondobis! Począwszy od kursu...
~Paweł Witek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

KWALIFIKACJA WSTĘPNA PRZYSPIESZONA DLA KAT. C, C+E wątek zamknięty NAJLEPSZY OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW JAKI ZNAM.PEŁEN PROFESJONALIZM,MIŁA...
~Damian Wierzbowski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2013

najlepsza wątek zamknięty Do egzaminu podchodziłem 5 razy! Dopiero za szóstym razem i wyjeżdżeniu 5...
~Dominik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lutego 2013

RONDO BIS! TU ZDASZ NA 100% !!!! wątek zamknięty Szkoła warta polecenia! Zdałam za pierwszym razem dzięki pomocy super...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 stycznia 2013

Najlepszy instruktor PIOTR DŁUGOSZ wątek zamknięty Jeśli uważasz, że urodziłaś/eś się po to by jeździć, a kurs prawa jazdy to...
~Karolina
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
394

postów

381

wątków

do góry