Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam!!! wątek zamknięty 27.03.2012 zdałam za pierwszym razem!!! Bardzo dziękuje mojemu instruktorowi...
~Sylwia M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2012

POLECAM!!! wątek zamknięty Prawo jazdy kat. B-automat zdałam za drugim razem (za 1. stres był...
~Kasia B.
-

dodano: 4 kwietnia 2012

Profesjonalny instruktor wątek zamknięty Miałam przyjemność bycia kursantką instruktora Pana TADEUSZA SZLENDAK Każda...
~Renata
-

dodano: 26 marca 2012

Polecam! wątek zamknięty Bardzo kompetentna kadra. Zdałem za pierwszym razem dwie kategorie (C i C+E)...
~Paweł W.
-

dodano: 20 marca 2012

OSK godny Polecenia!!!! wątek zamknięty Dzisiaj zdałam egzamin za drugim razem. Pierwszy oblałam , ponieważ nerwy...
~M ;)
-

dodano: 7 marca 2012

Polecam Pana Piotra!! wątek zamknięty Korzystałam z nauki jazdy u Pana Piotra i dużo się nauczyłam, piłuje;) ale...
~Wanessa
-

dodano: 5 marca 2012

Właściwi ludzie na właściwym miejscu :) wątek zamknięty Po słabym szkoleniu podstawowym u lokalnej konkurencji ("W" w Rumi) i trzech...
~Mateusz
-

dodano: 13 lutego 2012

kat.C wątek zamknięty Super!!! Zdałem za drugim podejściem(moja wina!) Pozdrawiam instruktora Artura.
~Piotr
-

dodano: 12 lutego 2012

Polecam! wątek zamknięty Wszystkim serdecznie polecam tę szkołę. Na wykładach informacje przekazywane...
~Magda B.
-

dodano: 8 lutego 2012

a bylo by super... wątek zamknięty Zdalam za pierwszym razem i za to bardzo duze podziekowania dla pana Grzesia...
~aga
2

dodano: 4 stycznia 2012

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Dzieki mojemu znajomemu trafiłam do tej szkoły, wcześniej miałam nie wiele...
~Emilia.G
-

dodano: 26 stycznia 2012

ale jazda wątek zamknięty Kierownictwo jak i instruktorzy są mili i dobrymi fachowcami. Pan Jacek...
~Edyta
1

dodano: 31 stycznia 2010

Polecam wątek zamknięty Zadałem kurs na C teraz robię tu kwalifikację wstępną i przyczepę. Wszystko...
~Krzychu
-

dodano: 17 stycznia 2012

POLECAM! wątek zamknięty Kurs robiłam 5 lat temu w innej szkole jazdy, podeszłam parokrotnie do...
~Joanna B.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

Podziękowanie wątek zamknięty W imieniu Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Rumi oraz swoim...
~Marek T.
-

dodano: 7 listopada 2011

Polecam wątek zamknięty Wszystkim którzy się wahają jaką szkołę prawa jazdy wybrać podpowiadam: tylko...
~Łukasz L
-

dodano: 15 października 2011

Patrycja - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim naukę w tej szkole jazdy. Zarówno zajęcia teoretyczne z p....
~Patrycja
-

dodano: 19 września 2011

Pan Piotr Tkacz wątek zamknięty Wspaniały człowiek, super instruktor Pan Piotr wie co mówi, daje fachowe...
~Tomaszek
-

dodano: 17 września 2011

POLECAM!!! wątek zamknięty Szkołe mi polecono i ja mogę z czystym sercem polecić ją również! Dziekuje...
~Marzena
-

dodano: 27 maja 2011

Podziękowania. Kat. B Automat. wątek zamknięty Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla całego zespołu RONDO BIS:),za...
~Wojtek
-

dodano: 24 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
340

329

wątków

do góry