Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dominika - opinia Z czystym sumieniem polecam ośrodek Rondobis w Rumi. Jazdy przebiegały w...
~Dominika
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 24 czerwca 2023

Kuba - opinia Robiłem kurs w Rondobis w Rumi i jestem mile zaskoczony. Nie spodziewałem się...
~Kuba
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 23 czerwca 2023

Krystian - opinia Polecam Rondobis w Rumi:) Robiłem w tej szkole kat. C, CE i kurs na przewóz...
~Krystian
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 23 czerwca 2023

Joanna M. - opinia Polecam instruktora p.Czesława S. Cierpliwy, wesoły, pomocny, szczery i z...
~Joanna M.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 23 czerwca 2023

Mateusz Konkel - opinia Serdecznie polecam Rondobis i Pana instruktora Janusza Liteskiego. Bardzo...
~Mateusz Konkel
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 15 czerwca 2023

Dawid - opinia Szczerze polecam Rondobis. Co tu dużo mówić, bardzo dobrze przygotowali mnie...
~Dawid
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

Agnieszka - opinia csk rondobis rumia polecił mi mój syn, który zdawał na kat. C+E i nie żałuję...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2023

Natalia - opinia Serdecznie polecam nauki jazdy z Panem Tadeuszem Szlendak. Ogromny...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 kwietnia 2023

Anna K. - opinia Pobierałam lekcje nauki jazdy u Pana Janusza Literackiego. Pan Janusz...
~Anna K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lutego 2023

Pawel - opinia Polecam szkole .Egzamin na B1 zdany za pierwszym razem
~Pawel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lutego 2023

Wiktoria - opinia Polecam gorąco, bardzo miła obsługa w biurze, w Gdyni. Instruktor Pan Tadeusz...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 stycznia 2023

Sebastian - opinia Bardzo polecam ta szkole jazdy . Wszystko załatwione szybko i bez problemow ....
~Sebastian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2022

Wiktoria - opinia Bardzo polecam szkole RondoBis w Rumi a w szczególności Pana Janusza który...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2022

Darek - opinia Dzięki Rondobis zdałem dwie kategorie C i D bez żadnego problemu dzięki...
~Darek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2022

Kacper - opinia Przygotowanie do egzaminu państwowego na najwyższym poziomie. Instruktor -...
~Kacper
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 października 2022

Jakub - opinia Bardzo dobra szkoła nauki jazdy jak i niesamowity Instruktor Pan Jacek z Rumi...
~Jakub
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 października 2022

Maciej - opinia Serdecznie polecam szkołę nauki jazdy, jak i instruktora Pana Jacka...
~Maciej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 września 2022

Jakub - opinia Najlepsza szkoła jazdy do której można trafić. Godziny które miałem do...
~Jakub
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 września 2022

Dawid - opinia Dziękuję moim Instruktorom Jackowi i Jackowi z placu Rondo Bis w Redzie....
~Dawid
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 września 2022

Gwidon - opinia Serdecznie polecam kurs w RondoBis. Panie w biurze miłe i pomocne. Instruktor...
~Gwidon
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
394

postów

381

wątków

do góry