Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jestem na TAK wątek zamknięty Nic dodać, nic ująć. Najlepsza szkoła. Zapisałam sie w innej szkole, ale...
~Aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Justyna - opinia wątek zamknięty Chciałabym wszystkim bardzo serdecznie polecić instruktora Pana Jacka...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

Rondobis wątek zamknięty Zdalam jazdy za 1 razem . Polecam Pana Zbyszka J. Jest super dobrym...
~Paula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 listopada 2016

RondoBis - Pan Czesław jest the best! wątek zamknięty Chciałem podziękować serdecznie szkole RondoBis! W szczególności chciałem...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Najlepsza szkółka! wątek zamknięty Bardzo polecam Rondobis! W szczególności pana Marcina Stiefel. Miła atmosfera...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

Brać i się nie zastanawiać! wątek zamknięty Nie będziesz żałował swojego wyboru tak jak ja. Wykłady teoretyczne zawierały...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

jak najbardziej polecam rondobis w Rumi wątek zamknięty Z całego serca polecam tą szkółkę, zostałam bardzo dobrze przygotowana,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 października 2016

Rondobis na ocenę celujący wątek zamknięty Sposób szkolenia jaki oferuje Rondobis jest na naprawdę wysokim poziomie....
~Wojtek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Polecam, instruktora pana Puorta Tkacz. wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z nauki na motocykl kategorii a. Polecam wszystkim...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 września 2016

Polecam! wątek zamknięty Polecam naukę jazdy Rondo bis, a szczególnie Pana Zbigniewa Jankowskiego....
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2016

opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam szkołę rondobis Rumia, egzamin zdany za 2 razem,...
~EM
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 września 2016

Prawo Jazdy kat. D wątek zamknięty Uczyłem się z Maciejem na kat. D i jestem mega zadowolony. Jazdy są w...
~Bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Prawko B+E wątek zamknięty Korzystałem z biura w Kościerzynie. Obsługa bardzo profesjonalna, na...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Doskonale wątek zamknięty Zacznę od tego, że szkołę wybierałem jeszcze przed osiemnastką bez żadnych...
~Daniel Labudda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

:) wątek zamknięty Pan Darek Matusiak to świetny nauczyciel, dzieki niemu zdalem za pierwszym i...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

Paulina - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam Instruktora Pana Jacka Wiśnickiego. Jeździłam z nim jak...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Pan Michał Marszałek wątek zamknięty Panie w biurze super.No i genialny Instruktor Pan Michał Marszałek,którego...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

pozytyw wątek zamknięty Teoria świetnie prowadzona, profesjonalna nauka jazdy p.Dariusza, do tego...
~kasia9
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Najlepsza szkoła jazdy :) wątek zamknięty Polecam serdecznie kurs w Rondobis, obsługa bardzo miła, zawsze uśmiechnięta...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam. Miłe panie w biurze, sprawnie przeprowadzona teoria. Egzamin...
~Radek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
326

315

wątków

do góry