Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - opinia wątek zamknięty Szkoła godna polecenia!!!! Instruktor Pan Janusz Literski spokojny,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Robert - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła jazdy!!! Super obsługa, jazdy wyjeżdżone w ekspresowym tempie....
~Robert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Bartosz Szeląg - opinia wątek zamknięty Rondo Bis jest bardzo dobrą szkołą jazdy. Przede wszystkim polecam...
~Bartosz Szeląg
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 grudnia 2020

Zuzanna - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła, ze świetnym instruktorem. Pan Jacek Chrabąszczewski, wszystko...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 grudnia 2020

Patrycja - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła jazdy jaką jest Rondo Bis. Cały kurs przejeździłam z...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 grudnia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam szkołę jazdy Rondobis a w szczególności instruktora Pana...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 grudnia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Rewelacyjna szkoła, świetni instruktorzy. Polecam szczególnie Pana Tadeusza,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 listopada 2020

Diana - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy w Trójmieście, szczególnie polecam instruktora Pana...
~Diana
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 listopada 2020

Patrycja - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam szkołę RONDO-BIS oraz jazdy z Panem Jackiem...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 listopada 2020

Madzia - opinia wątek zamknięty Rondobis jesteście wspaniali, bardzo dziękuję p.Irkowi oraz p.Dawidowi za...
~Madzia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 listopada 2020

Anetta - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim Szkołę Jazdy Rondobis", a w szczególności pana Jacka...
~Anetta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Witam Miałem przyjemność po raz kolejny skorzystać z oferty oks Rondobis. Tym...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Iza - opinia wątek zamknięty Kurs praktyczny rozpoczęłam 10 lipca, a już 30 września zdałam pozytywnie...
~Iza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 października 2020

Magdalena K. - opinia wątek zamknięty Najlepszy instruktor w Polsce Pan Jacek Chrabąszczewski! Cierpliwy i...
~Magdalena K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam szkółkę i instruktora p. Jacka. Pełen profesjonalizm,...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 września 2020

Jacek - opinia wątek zamknięty Wykupiłem jazdy w celu przygotowania do egzaminu po utracie Prawka za...
~Jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Izabela - opinia wątek zamknięty Polecam szkołę jazdy "Rondobis". Panie w biurze bardzo życzliwe i pomocne....
~Izabela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Super, mega profesionalizm, instruktor mega cierpliwy i profesjonalny jestem...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 czerwca 2020

Dawid - opinia wątek zamknięty Zostałem bardzo dobrze przygotowany na egzamin przez pana Tadeusza Szlendaka...
~Dawid
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Witam. Robiłem kurs na prawko "A". Obsługa biur w Gdyni i Rumi świetna - z...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 czerwca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
396

postów

383

wątków

do góry