Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam Instruktora Pana Jacka Wiśnickiego. Jeździłam z nim jak...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Pan Michał Marszałek wątek zamknięty Panie w biurze super.No i genialny Instruktor Pan Michał Marszałek,którego...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

pozytyw wątek zamknięty Teoria świetnie prowadzona, profesjonalna nauka jazdy p.Dariusza, do tego...
~kasia9
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Najlepsza szkoła jazdy :) wątek zamknięty Polecam serdecznie kurs w Rondobis, obsługa bardzo miła, zawsze uśmiechnięta...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam. Miłe panie w biurze, sprawnie przeprowadzona teoria. Egzamin...
~Radek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

kurs prawa jazdy wątek zamknięty W ośrodku robiłem już dwie kategorie C i CE . Szczególnie chciałbym polecić...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2016

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Najlepsi instruktorzy kat. B pan Marcin Stiefel i pan Michał Marszałek!...
~Emilia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam szkole Rondobis a w szczególności instruktora Pana...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2016

Profesjonalizm przedewszystkim wątek zamknięty Szczerze polecam Centrum Szkolenia Kierowców Rondo Bis. Pan Tadeusz Szlendak...
~Asia- szczęśliwa posiadaczka pra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Pozytywny wątek zamknięty Nauka jazdy motocyklem to sama przyjemność jaka trafiła mi się w ostatnim...
~Zakręcony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2016

Sprawnie i profesjonalnie wątek zamknięty Szczerze polecam, wszystko od samego początku wyglądało dobrze. Bardzo...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

POLECAM wątek zamknięty Gorąco polecam RONDO-BIS ! Najlepsi instruktorzy, a zwłaszcza Pan Ireneusz...
~Klaudia D
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Z czystym sumieniem POLECAM wątek zamknięty Mogę długo wymieniać: miła i pomocna obsługa biurowa, sposób nauczania...
~Kasia N.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Serdecznie polecam!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam instruktora pana Darka. Jestem bardzo zadowolona z lekcji...
~Sara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Z całego serca mogę polecić RondoBis. Zajęcia teorytyczne przebiegły w bardzo...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

Chcecie zrobić prawko? To polecam te szkołę z czystym sumieniem! wątek zamknięty Do kursu zdecydowałem się przystąpić w sierpniu bieżącego roku. Długo...
~Tomek G.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2015

POLECAM wątek zamknięty Serdecznie wszystkim polecam szkołę jazdy RondoBis. Bardzo dobra szkoła,...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

Polecam! wątek zamknięty Polecam ośrodek RondoBis, bardzo mila atmosfera, instruktorzy bardzo...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

:) wątek zamknięty Na prawdę polecam. Poziom nauki wysoki, instruktorzy uprzejmi.
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Serdecznie polecam naukę w RondoBis! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam, umiejętności przekazania wiedzy przez instruktorów...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
329

318

wątków

do góry