Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna Ł - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie podejście oraz bardzo miła obsługa. Polecam instruktora...
~Anna Ł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Jola - opinia wątek zamknięty Instruktor - Tadeusz Szlendak - polecam Spokojny, wymagający, ale cierpliwy...
~Jola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

Jan - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne nauczanie i wszystko przebiega sprawnie miła...
~Jan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 października 2019

Izabela - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę Rondobis. Szczególne podziękowania dla p. Czesława....
~Izabela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 września 2019

Polecam wątek zamknięty Wykłady ciekawe, które przygotowały mnie do egzaminu tak że prawie nie...
~Oskar
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 września 2019

Sylwester - opinia wątek zamknięty Jako osoba, która robiła prawo jazdy bardzo długo i z różnymi...
~Sylwester
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 lipca 2019

Egzamin zdany za pierwszym razem - super wątek zamknięty Rondo bis - najlepsza firma i ludzie którzy przygotowują Cię do egzaminu....
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lipca 2019

[Rondobis Puck] Świetny OSK wątek zamknięty Miła i szybka obsługa w biurze oraz świetni instruktorzy: osobiście polecam...
~Dawid
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 czerwca 2019

Instruktor Tadeusz Szlendak wątek zamknięty Dlaczego wybrałem tą szkołę ? Z polecenia i opinii moich kolegów . Polecono...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2019

Super szkoła wątek zamknięty Bardzo fajna szkoła, w dobrej lokalizacji. Polecam Pana Tadeusza jako...
~Eric
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 grudnia 2018

Rewelacja wątek zamknięty Najlepsza szkoła w okolicy. Robiłam kurs w Rumi, wszystko sprawnie, szybko,...
~Iwonka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2018

Polecam! wątek zamknięty Zajęcia w Rondobis oceniam bardzo pozytywnie! Szczególnie chcę polecić pana...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2018

Negatywnie o OSK Rondobis wątek zamknięty Witam, a ja zdecydowanie nie polecam tej szkoły jazdy. Robiłem kurs na kat....
~~ja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 września 2018

Wspaniała szkoła i jeszcze wspanialszy instruktor wątek zamknięty Witam. Oceniam szkołę Rondobis na 6 z duuużym plusem, wspaniała obsługa,...
~Anka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2018

t.zw. rzep - opinia wątek zamknięty Jacku Oleński... Czuję sie zobowiazana do wyróżnienia Twojej osoby. Dzieki...
~t.zw. rzep
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam gorąco tą szkołę, wysoki poziom, dopasowane godziny do kursanta i...
~Kamil
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Polecam ! :) wątek zamknięty Serdecznie polecam ten ośrodek szkolenia kierowców. Jestem bardzo zadowolony....
~Przemek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2018

Szczerze polecam Rondobis i P. Tadeusza Szlendak wątek zamknięty Po kilku nieudanych egzaminach praktycznych sprzed wielu lat, postanowiłam...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam. Dużo się nauczyłem, choć wziąłem same jazdy. Polecam szczególnie...
~KK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

Polecam Rondobis Puck :-) wątek zamknięty Prawo jazdy zdałem za pierwszym razem :-) Chciałbym podziękować Panu...
~Marcin Rachau
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
394

postów

381

wątków

do góry