Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata - ocena Byłam pacjentką oddziału neurologii.Wspanialy personel,wszystkie Panie...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 lutego 2024

Grażyna - ocena Wczoraj 10 lutego bylam na sorze doceniam starania kompetentnych Lekarzy...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 lutego 2024

Małgorzata z Torunia - ocena Ze szpitalem zetknęłam się z konieczności- gdyż uległam wypadkowi na...
~Małgorzata z Torunia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 lutego 2024

Barbara - ocena Negatywne doświadczenie na Oddziale Neurologii z Oddziałem Udarowym. Czekałam...
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 lutego 2024

Mrzygłód Barbara - ocena Byłam pacjentką Dermatologi w szpitalu Wejherowo, bardzo dziękuję za...
~Mrzygłód Barbara
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 lutego 2024

Roman - ocena Podziękowania dla całego personelu medycznego oddziału płucnego za wspaniałą...
~Roman
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 21 grudnia 2023

Ryszard Woźniak - ocena W niedziele 10-12 pomagano mi na Sorze moja opinia- anioły .inne czasy nie w...
~Ryszard Woźniak
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 10 grudnia 2023

K - ocena Miałem tu zabieg i całość oceniam bardzo wysoko. Personel lekarzy i...
~K
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 21 października 2023

Agnieszka - opinia Dziękuję wszystkim pracownikom SOR, lekarzom, pielęgniarkom, którzy zajęli...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 18 sierpnia 2023

Roksana - opinia Nie polecam. Na nagły przypadek trzeba czekać 4 godziny a osoby ze...
~Roksana
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 27 lipca 2023

Jacek - opinia Chciałbym podziękować ratownikom z karetki, którzy przewieźli moją Mamę z...
~Jacek
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 12 lipca 2023

Agata - opinia Moja opinia dotyczy oddziału pediatrii. Jestem przemile zaskoczona opieką...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 10 lipca 2023

Dziadek Stanisław Rolbiecki - opinia Bardzo profesjonalne, pełne empatii udzielenie w nocy pomocy w dniu...
~Dziadek Stanisław Rolbiecki
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 9 czerwca 2023

Bogusława - opinia Poradnia kardiologiczna do wymiany.W sprawie pilnej zagrożenia życia odmowa...
~Bogusława
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 19 kwietnia 2023

N.B - opinia Ta opinia dotyczy Neurologii w Wejherowie . Alicja Mączkowiak, ordynator...
~N.B
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lutego 2023

Agnieszka D - opinia Bardzo dobra opieka okołoporodowa. 2 x cc, dzieciaczki zdrowe, bez...
~Agnieszka D
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 stycznia 2023

Teresa - opinia Byłam pacjentką Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.Jako...
~Teresa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 listopada 2022

Wdzięczna pacjentka - opinia Byłam pacjentką oddziału chirurgii ogólnej i jestem pełna wdzięczności dla...
~Wdzięczna pacjentka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 listopada 2022

Jurek z Gdańska - opinia wątek zamknięty Byłem pacjentem Oddziału Urologii w szpitalu wejherowskim. Pomimo powszechnie...
~Jurek z Gdańska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lutego 2022

Hanna - opinia wątek zamknięty Ten szpital to pomyłka. Zero empatii i zainteresowania pacjentem. Wypis z...
~Hanna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 listopada 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry