Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NAJGORSZA OPIEKA Z JAKA MIAŁAM STYCZNOŚĆ!! wątek zamknięty moja babcia (lat 89) niestety została przyjęta na SOR jak sie okazało ze...
~ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2015

SOR położnictwo wątek zamknięty Bardzo niemila obsluga. Lekarz ginegolog (drobna Pani blondynka) chyba tylko...
~kobieta w ciazy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

Oddział Chirurgii wątek zamknięty Mam problemy z żylakami w nogach. Zostałam skierowana do szpitala w...
~W.
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2014

Chirurgiczna wątek zamknięty bardzo złe podejście do ludzi i tragiczne warunki sanitarne.
~Pacjentka 35
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lutego 2015

pediatria wątek zamknięty lekarz nie raczyl zejsc do dzieci przez 2 godziny gratuluje robi łaske ze po...
~tadeusz nosek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

SOR położnictwo wątek zamknięty Po wizycie u ginekologa prowadzącego całą ciążę po okazaniu wyników...
~mąż ciężarnej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 października 2014

wejherowo sor wątek zamknięty Okropne podejście do pacjenta , weterynarz nie podchodzi do mojego psa jak ci...
~benka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 października 2014

Zarażenia w szpitalu w wejherowie w roku 1994. wątek zamknięty W roku 1994 w szpitalu w Wejherowie zostałam zarażona Gronkowcem Złocistym. U...
~Patrycja
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

Okulistyka - miłe zaskoczenie wątek zamknięty Miałam to szczęście, że przez kilka ostatnich lat nie musiałam korzystać z...
~Elżbieta Lewandowska
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2012

Lekarz okulista a właściwie Pani okulistka! wątek zamknięty Niestety zastanawiam sie po co płace ubezpieczenia zdrowotne. Jadąc do...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2014

SOR i Oddział Dziecięcy wątek zamknięty 2013 - atak kolki nerkowej po rozbijaniu kamieni w innej placówce. Wcześniej...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

pomoc w szpitalu wątek zamknięty pacjenta potraktowano bardzo przedmiotowo na sor chirurgii. skierowanie od...
~Joanna
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Fatalna obsługa wątek zamknięty Odwiozłam męża z bólem pleców na SOR.Pielęgniarka zapytała czy mamy...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 marca 2014

SOR 19.03.2014 wątek zamknięty Dziekuje bardzo Pani Doktor Kasi (niestety nie pamietam nazwiska...
~Iwona Lang
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 marca 2014

Oddział Położnictwa i Ginekologii wątek zamknięty Witam wszystkich pacjentów tego okropnego szpitala.W dniu dzisiejszym...
~sylwester
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

ortopedia wątek zamknięty Lipę ze mną odwalili Złamania tylko usztywniają bez nastawiania i kości cię...
~tb
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 grudnia 2013

Oddział otolaryngologii wątek zamknięty Wycinalismy migdalek u dziecka i nacinalismy uszy. Wszystko swietnie. Dziecko...
~M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

Oddział Chirurgii Dziecięcej wątek zamknięty Na oddziale przebywał mój synek Igor. Operacja, opieka, wszystko SUPER !!!!
~Sebastian Piktas
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

SERDECZNE PODZIEKOWANIA DLA ZESPOLU ODDIALU ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII RUCHU wątek zamknięty trafilem na ten oddzial z powodu wlasnych zaniedban i mialem problem z...
~WOJCIECH WOJTOWICZ
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Dot. Szpitaln.Oddziału Ratunk.- godz.16 ,25.12.2009-lekarz.dyż.Janusz T. wątek zamknięty Doświadczony - wskazuje na to jego wiek, chirurg - nie chciał mnie badać...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry