Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ikarus - Marchewa wątek zamknięty Gorąco polecam przejazd kultowym ikarusem jak za dawnych lat, wrażenia...
~Irek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

Więcej takich firm wątek zamknięty Dwa tygodnie temu korzystałem z usług firmy Ikarus przez dwa dni. Zadaniem...
~Patryk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

Bardzo Polecam wątek zamknięty Polecam bardzo, bardzo przejazdy Ikarusem. Osobiście korzystałem z przejazdu...
~Daniel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

Przejazd na wesele wątek zamknięty Extra transport i super kierowca! :) Wszystkim naszym gościom i nam (bo...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

Ikarusem na Panieński! wątek zamknięty Kultowy Ikarus został wynajęty jako transport na imprezę na Wieczór...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

Niezapomniane wspomnienia wątek zamknięty Kultowy Ikarus był zamówiony jako niespodzianka od Pni Młodej dla Pana...
~Ojciec Pani Młodej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

Super Ikarus na wieczór panieński ! wątek zamknięty Polecam każdemu na różne okazje, świetny Pan kierowca w stylowym ubranku :D...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

Klasa sama w sobie wątek zamknięty Szaleni entuzjaści Ikaruska zajmowali się przewozem naszych gości weselnych...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

Najlepiej na Świecie wątek zamknięty Coś FANTASTYCZNEGO. Pan kierowca pełna profeska !!! Dostaliśmy nawet bilety...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Nie mogło być lepiej wątek zamknięty Wspaniała atmosfera, stylówa kierowcy, wszyscy pasażerowie byli pod wielkim,...
~Wojtek Szczygielski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

weselny przewoz gosci do I z kosciola wątek zamknięty Nasi weselny goscie byli pod wielkim wrazeniem obslugi. 90% gosci to goscie...
~Kasia Southin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Bardzo polecamy! :D wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usług autobusu, który zawiózł Nas do ślubu. Stworzył...
~Weronika i Seweryn
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

Nie polecam wątek zamknięty Ceny usług nie ocenię - nie ja opłacałem przejazd. Komfort jak na Ikarusa...
~Karol S
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

Ikarus na ślub wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam Ikarusa. Nasi goście jechali nim z kościoła na wesele....
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

wynajem na ślub wątek zamknięty Wynajem Ikarusa na ślub było najlepszym pomysłem jaki mógł nai przyjść do...
~Ola i Krzysiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 czerwca 2013

Polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam wszystkim szukającym świetnej atrakcji w ramach...
~Janek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 grudnia 2012

wynajem na ślub - bezbłędny :) wątek zamknięty Jeśli zastanawiacie się nad jakimś luksusowym środkiem lokomocji w...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

Świetna decyzja! wątek zamknięty Kultowy Ikarus to najlepsza opcja na przewiezienie gości weselnych- np.z...
~Megi i Tim
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

Natalia Lipińska - opinia wątek zamknięty Ikarusem pojechaliśmy do ślubu, wrażenia niezapomniane! Goście byli...
~Natalia Lipińska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

Świetna sprawa! wątek zamknięty Kultowy Kierowca Łukasz zawiózł naszych gości Kultowym Ikarusem, czym wprawił...
~Marta i Wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry