Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
stały klient wątek zamknięty Po raz kolejny skorzystałam z usług Komandora, Jak narazie się nie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 grudnia 2012

Zadowolony klient wątek zamknięty Nic dodać nic ując, obsluga na punkcie bardzo pomocna, projektant również...
~Renia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

Super szafy! wątek zamknięty Witam nazywam sie Anna mieszkam w Gdansku. Polecam wszystkim w 100%,...
~Dzial Marketingu Komandor Pomorz
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2010

Polecam w 100% wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Komandor, bardzo miła obsługa,...
~Aleks
-

dodano: 26 września 2011

nigdy wiecej wątek zamknięty Nie polecam !! Zamówiliśmy szafę do biura. Z samej szafy jesteśmy zadowoleni...
~Marta Siemionko
4

dodano: 13 grudnia 2007

Szkoda czasu - umowa jest jednostronna, obsługa - bardzo nieprofesjonalna wątek zamknięty Miałem zamiar zamówić szafy w tej firmie, umówiłem się na spotkanie na pomiar...
~Gość
-

dodano: 10 czerwca 2011

Bardzo ok, polecam wątek zamknięty Zamówiłam meble w Komandorze, obsługa miła, wykonanie też super i na czas. U...
~Iwona
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 maja 2009

raz i starczy(: wątek zamknięty Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami znajomych zdecydowałam się na szafę z...
~jednorazowa klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 grudnia 2009

Naprawdę polecam:) wątek zamknięty Korzystałam już z usług tej firmy dwukrotnie. W obu przypadkach spotkałam się...
~AB
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

Moja szafa wątek zamknięty Mam juz szafe dwa lata w przedpokoju i musze przyznać ,że jest super.To byl...
~Bolewska J.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 listopada 2008

Polecam wątek zamknięty Wszystko tak jak być powinno. Na pewno do nich wrócę. Darmowy projekt, szybka...
~zadowolony kient
-

dodano: 24 października 2008

Mam super szafę Komandora i masę miejsca:) wątek zamknięty Mialam problem z sensownym pomieszczeniem wszystkich moich szpargałów, ale...
~Anka
1

dodano: 17 lipca 2008

Dla mnie ok. wątek zamknięty Profesjonalnie i szybko, następnym razem też zapewnę się do nich zgłoszę.
~Aki
1

dodano: 8 lutego 2008

Polecam - wszystko tak jak być powinno wątek zamknięty Podobało mi się podejście do klienta, to, że sami zaproponowali różne...
~tictac
1

dodano: 30 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
55

34

wątków

do góry