Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
super salon wątek zamknięty przyszłam zrozpaczona po nieudanym blondzie z innego salonu (żółtko),pani...
~klientka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lutego 2013

polecam wątek zamknięty polecam panią Iwonke, wyprowadziła mi nieudany blond z innego salonu na super...
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lutego 2013

Edyta - opinia wątek zamknięty W tym miejscu wypoczywam i mam zdrowe włosy. Kosmetyki, profesjonalizm i nie...
~Edyta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lutego 2013

Fachowość & indywidualne podejście do klienta wątek zamknięty Uczęszczam na zabiegi do Instytutu Vivien od kilku miesięcy celem poprawy...
~Justyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam ten salon kosmetyczny jak i wykonywane zabiegi. Od...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2012

Zawsze zadowolona wybredna klientka;) wątek zamknięty Wszelkie usługi warte polecenia. Fryzjer Adrian jest miły, uprzejmy, potrafi...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Fryzjerstwo wątek zamknięty Przed wizytą w salonie byłam niezadowolona ze swojego wyglądu ogólnie...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 listopada 2012

Zawsze tak!!! wątek zamknięty wszystko profesjonalnie, miło z uśmiechem na twarzy :) szczególnie polecam...
~Zetka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

POlecam p. Iwonkę :) wątek zamknięty Polecam panią Iwonkę, fryzjerkę. Rewelacyjnie dobiera fryzurę do kształtu...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 października 2012

Polecam Panią Kasię !!! wątek zamknięty Fantastyczna fryzjerka, potrafi świetnie dobrać fryzury i do tego jest bardzo...
~Eve
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 września 2012

od dłuższego czsu związana z Vivien wątek zamknięty Nasze spotkanie zaczęło się od gruponu - serii zabiegów endermologii. Dzisiaj...
~Kamila
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

profesjonalnie i miło wątek zamknięty Jestem stałą klientką od roku. Bardzo profesjonalne zabiegi. Panie zanjdują...
~D.SZ.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2012

Polecam wątek zamknięty Polecam strzyżenie u p. Adriana. Świetna obsługa, zawsze jestem zadowolony z...
~M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

bhs, mezoterapia i apollo wątek zamknięty Dzieci na dzień matki wykupiły mi zabiegi w salonie z któych byłam bardzo...
~Ala
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 czerwca 2010

Swietny, profesjonalny salon. wątek zamknięty Bardzo polecam salon Vivien. Korzystałąm wielokrotnie z różnych usług salonu-...
~Anna Gębka-Gaś
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Jestem stałą klientką salonu Vivien i bardzo cenię sobie pracę Adriana!...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lipca 2012

Swietny gabinet wątek zamknięty Korzystalam z zabiegow w salonie kosmetycznym jak i w salonie fryzjerskimi....
~Angelika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lipca 2012

endermologia wątek zamknięty Kupiłam pakiet zabiegów endermologii na Gruponie. Wykonywałam endermologię w...
~Magda
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2011

mezoterapia i endermologia wątek zamknięty Korzystam z wielu zabiegów w tym salonie. Jestem stałym klientem. Cieszy mnie...
~J.Malinowska
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2011

Masaż u pana Radka wątek zamknięty hej. skorzystałam z masażu kalifornijskiego u Pana Radka i jestem pod...
~J.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
129

postów

81

wątków

do góry