Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim!
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2011

Pani Dorota wątek zamknięty Według mnie pani Dorota jest super. Potrafi dobrze doradzić i poprowadzić od...
~I.W.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 marca 2011

Piękna buźka wątek zamknięty Witam, jestem po porodzie, w ostatnim czasie bardzo pogorszyła mi się cera :(...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lutego 2011

Walentynki wątek zamknięty Jestem tak mile zaskoczona, że postanowiłam polecić ten salon innym....
~E. Rutkowska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lutego 2011

pan adrian-mega nie punktualny, NIE POLECAM wątek zamknięty uwaga drogie panie jak umawiacie się z panem adrianem, bo już chyba myśli ze...
~punktualna
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 stycznia 2011

Pan Adrian wątek zamknięty Super człowiek i fryzjer. Bardzo miły, uśmiechnięty, z ogromną wiedzą na...
~Iza
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

można polecić wątek zamknięty W tym salonie panuje niezwykle ciepła atmosfera, po wejściu wszelkie kłopoty...
~Di
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 grudnia 2010

Instytut Vivien jest cudownym miejcem! wątek zamknięty W Vivien kazdy moze poczuc sie wyjatkowo, to miejsce ma niesamowity,...
~Marzena Uhryn
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2010

Warto polecić innym dobre miejsce wątek zamknięty Korzystam od kilku miesięcy, głównie z zabiegów ujędrniających ciało i...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2010

po opalaniu wątek zamknięty Po opalaniu mocno wysuszyłam skórę. Moja Pani kosmetyczka poleciła mi...
~Anna Zanter
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 lipca 2010

NIEWIARYGODNE !!! wątek zamknięty Moje kontakty z tym salonem zaczęły się zupełnie przypadkowo, chciałm...
~Arleta
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 maja 2010

widoczne efekty wątek zamknięty Polecam,prawdziwie profesjonalne miejsce,korzystałam z zabiegów na twarz i...
~Iza
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2010

Makijaż permanentny wątek zamknięty Długo zwlekałąm z podjęciem decyzji, czy zrobić makijaż permanentny. Bałam...
~Barbara
4

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 lutego 2010

opinie wątek zamknięty Zdecydowałam się na wybór właśnie tego miejsca po przeczytaniu opinii na tym...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2010

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Miejsce godne polecenia wszystkim osobom ceniącym profesjonalną obsługę i...
~Dominika
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 marca 2010

Mistrz !!!! wątek zamknięty Byłam u Pana Adriana jestem zachwycona! To wielka skarbnica fachowej wiedzy!...
~Agata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 marca 2010

POLECAM!!! wątek zamknięty Polecam ten gabinet, zabieg miałam bardzo profesjonalnie wykonany. Obsługa...
~Dorota
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 lutego 2010

Atrakcyjne zabieg wątek zamknięty Byłam w Vivien na zabiegu różanym, coś fantastycznego. Skóra zrobiłą się...
~Marta
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lutego 2010

WSZYSTKIM POLECAM wątek zamknięty Wszystkim będę polecać to miejsce, byliśmy z mężem zachwyceni, spędziliśmy...
~Dorota
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 lutego 2010

polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim usługi w tym salonie, bardzo przyjemne miejsce, uprzejma...
~Maria
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
129

postów

81

wątków

do góry