Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam doradztwo oraz pomoc przy staraniach o kredyt hipoteczny (i...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Łukasz - opinia wątek zamknięty Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, lwia część zrobiona za mnie. W...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Szymon - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z udzielonego wsparcia i profesjonalnej obsługi....
~Szymon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Szukając doradcy kierowałam się opiniami w google i bliskością miejsca...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Jakub - opinia wątek zamknięty Cenna pomoc w otrzymaniu kredytu hipotecznego i pomoc w jego realizacji....
~Jakub
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lutego 2022

Ola D. - opinia wątek zamknięty Pan Piotr to doradca na poziomie. Łatwo jest się umówić z nim na spotkanie za...
~Ola D.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 lutego 2022

Piotr S. - opinia wątek zamknięty Dzięki panu Piotrowi i jego zespołowi proces uzyskania kredytu był znacznie...
~Piotr S.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lutego 2022

Agata - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Pana Piotra :)
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lutego 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecamy! Pełen profesjonalizm. Na "Finansowego Piotra"...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

Ania F - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie biuro "Finansowy Piotr" wszystkim, którzy potrzebują...
~Ania F
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Gosia,Darek - opinia wątek zamknięty Podjęliśmy decyzje o wzięciu kredytu hipotecznego kilka miesięcy temu, a jak...
~Gosia,Darek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 grudnia 2021

Leszek - opinia wątek zamknięty Aby opisać "współpracę" z Panem Piotrem przychodzi mi na myśl głównie jedno...
~Leszek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Obsługa, wiedza oraz znajomość branży- są to jedne z wielu atutów firmy...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie mogę polecić Pana Piotra. Fachowa i skuteczna pomoc, dużo...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 listopada 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Sprawnie i szybko. Polecam :)
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Asia - opinia wątek zamknięty Pan Piotr i jego załoga to gwarancja najlepszej jakości! Jeśli kredyt, to...
~Asia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 października 2021

Grzegorz Z - opinia wątek zamknięty Fachowa pomoc w kredytobiorstwie! Rozmawialiśmy z kilkoma doradcami w...
~Grzegorz Z
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Wrzosek - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam. Miła obsługa i profesjonalne podejście do...
~Wrzosek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2021

Anna Karaszewska - opinia wątek zamknięty Niezwykle profesjonalne i miłe podejście do klienta. Duża pomoc w szybkim...
~Anna Karaszewska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2021

Daniel. G - opinia wątek zamknięty Szybko i fachowo, widać że ich celem jest zadowolenie klienta :)
~Daniel. G
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry