Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
W 100% polecamy wątek zamknięty Trafiliśmy do Pana Piotra przez przychylne opinie w internecie. I z pełną...
~M&L
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Pełny profesjonalizm i wysoka jakość usług wątek zamknięty Serdecznie polecam skorzystanie z usług Pana Piotra. Pomógł nam z wyborem...
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

Naprawdę warto wątek zamknięty Bardzo profesjonalna pomoc na każdym etapie załatwiania formalności....
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

kredyt walutowy wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy jakiej udzielił nam Pan Piotr w...
~Marta i Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

Świetny doradca! wątek zamknięty Polecam pomoc Pana Piotra każdemu - sympatyczny, serdeczny i kompetentny :)
~M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

Kredyt hipoteczny - Zdecydowanie Polecam. wątek zamknięty Długo się zastanawiałem nad wyborem odpowiedniego doradcy kredytowego. Mój...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 listopada 2015

Kredyt na zakup działki wątek zamknięty Jesienią tego roku pan Piotr pomógł mi w załatwieniu kredytu hipotecznego na...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 października 2015

PEŁEN PROFESJONALIZM !!! PEŁNE ZAANGAŻOWANIE !!! POLECAM !!! wątek zamknięty Indywidualne, Optymalne i Elastyczne dostosowanie oferty kredytowej do...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Bardzo polecam Firmę - szybko, solidnie i bez żadnych kłopotów! wątek zamknięty Polecam bardzo serdecznie - z wielkim zaagażowaniem odpowiadają na każde...
~Olgierd
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 października 2015

Najlepszy Doradca Kredytowy wątek zamknięty Pan Piotr jest rzetelny i sumienny. Dzięki Niemu bardzo szybko dostaliśmy...
~J&J
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

Godny zaufania i wart polecenia! wątek zamknięty Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na pomoc Pana...
~Wioleta i Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 października 2015

konkretnie, szybko, z pozytywnym efektem wątek zamknięty Polecam serdecznie, kredyt załatwiony szybko na dobrych warunkach bez...
~Katarzyna Krajewska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Umówiłem się na spotkanie w sprawie kredytu...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2015

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Pan Piotr, to spokojny, ugodowy i uprzejmy doradca finansowy, dysponujący...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 września 2015

Specjalista w swojej dziedzinie. wątek zamknięty Starałam się o kredyt na zakup działki budowlanej. Pomimo posiadania wielu...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

Pan Piotr jest THE BEST!!!:) Nie mogliśmy lepiej trafić.. wątek zamknięty Rzetelność,zaangażowanie,sumienność,"oddanie"sprawie, dyspozycyjność..to...
~Martyna & Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Pan Piotr w bardzo przystępny sposób wyjaśnia wszelkie zawiłości związane z...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

Polecamy, polecamy, polecamy...:O) wątek zamknięty Duże doświadczenie, pełen profesjonalizm, rzetelność, sumienność i życzliwy...
~Bardzo zadowoleni klienci Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

Szczerze polecam usługi Pana Piotra wątek zamknięty Zgłosiliśmy się do Pana Piotra, ponieważ stanęliśmy przed decyzją kupna...
~Marcin i Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

100% Fachowiec i profesjonalista wątek zamknięty Nie będę się zbytnio rozpisywał, wystarczy przeczytać wszystkie poniższe...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry