Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ocena wątek zamknięty usługa Pana Piotra w moim odczuciu była na wysokim poziomie merytorycznym,...
~Marek Głogowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Profesjonalne doradztwo,szczerze polecam. wątek zamknięty Pan Piotr wykazał się pełnym profesjonalizmem i z wielkim zaangażowaniem...
~Marta2316
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Bardzo zadowolony wątek zamknięty Bardzo pomocni i profesjonali doradzcy. Pani Lucyna pomagala nam juz poraz...
~olek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Kredyt hipoteczny wątek zamknięty Śmiało mogę polecić usługi Pana Piotra , bardzo rzetelny , fachowy i...
~Piotr J
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Doskonały wybór: profesjonalnie, szybko, minimum biurokracji, maksimum fachowego wsparcia. wątek zamknięty Bardzo polecamy tego doradcę. Jest konkretny i bardzo pomocny. Bierze na...
~Klaudia i Bartek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Gorąco Polecam !!! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Piotra !!! Pomimo tego iż na początku...
~Kamila & Maciek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

Finansowy Piotr synonimem Profesjonalizmu wątek zamknięty Pan Piotr z przerażonego widmem kredytu małżeństwa uczynił ludzi...
~Janusz i Sylwia Krzyżak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Polecam Pana Piotra z czystym sercem ponieważ jest solidny, konkretny,...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2014

Refinansowanie kredytu hipotecznego wątek zamknięty Profesjonalizm, fachowość, kompetencja, regularność, rzetelność, solidność,...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2014

Profesjonalna pomoc przy kredycie hipotecznym wątek zamknięty Kontakt do Pana Piotra dostałam od koleżanek z pracy - wszystkie korzystały z...
~Agnieszka Pawłowska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2014

szczęśliwi właściciele domu - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem możemy polecić doradztwo pana Piotra. Do swojej pracy...
~szczęśliwi właściciele domu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 czerwca 2014

Piotr Witecki wątek zamknięty Rzetelny, sympatyczny, kompetentny doraca klienta. Finansowy Piotr doradzając...
~DarekA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

profesjonalizm od A do Z wątek zamknięty Dzięki profesjonalnej pomocy Pana Piotra Witeckiego kilka dni temu...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

POLECAMY!!! wątek zamknięty Pana Piotra poleciła nam znajoma - i nic dziwnego, bo my też będziemy go...
~Magda i Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

Finansowy Piotr wątek zamknięty W maju br trafiłem do p.Piotra, po 5-miesięcznej bezskutecznej tułaczce po...
~Jarosław Ch
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2014

Jak kredyt to tylko z Finansowym Piotrem wątek zamknięty Same plusy: 1) Dzięki współpracy mam kredyt hipoteczny o bardzo dobrych...
~Jakub Radtke
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

Godny zaufania i polecenia wątek zamknięty Kredyt hipoteczny, ważna decyzja i tu skuteczna pomoc ze strony doradcy. Do...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2014

Polecam wątek zamknięty Oferta kredytów hipotecznych przekrojowa.Krótko,rzeczowo i na temat,bez...
~Korzystający
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2014

polecam wątek zamknięty Współpracujemy kilka lat. Pan Piotr pomógł nam w kupnie 3 mieszkań. Polecam,...
~kulj
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 maja 2014

Tomasz - opinia wątek zamknięty Kontakt do Pana Piotra dostalismy od dobrego znajomego. Interesował nas...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry