Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam ogromnie ! wątek zamknięty Polecam , dla tych co mają mało czasu i szukają skutecznych osób. Pan Piotr i...
~Milena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2018

Polecam wszystkim którym zależy na szybkim i bezstresowym załatwieniu sprawy! wątek zamknięty Z całego serca polecam ten pozytywny zespół! Pan Piotr przemiła osoba która...
~Joasia
-

dodano: 17 września 2018

Doradztwo i obsługa udzielenia kredytu wątek zamknięty Polecam tą firmę. Wszystko załatwione profesjonalne i szybko i skutecznie. W...
~Jarek
-

dodano: 13 września 2018

Serdecznie polecamy! wątek zamknięty Profesjonalne podejście i pomoc przy wyborze kredytu. Znakomity kontakt i...
~Justyna
-

dodano: 12 września 2018

Polecam! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Szczerze polecam!
~Lando
-

dodano: 11 września 2018

gorąco polecam ! wątek zamknięty Od kilku miesięcy borykałem się z myślami o swoim własnym mieszkaniu,...
~Rafal
-

dodano: 7 września 2018

Polecam! wątek zamknięty Zarówno Pan Piotr jak i jego zespół wykazują się dużą uwagą w stosunku do...
~Dorota i Jakub
-

dodano: 28 sierpnia 2018

Szczerze polecam! wątek zamknięty Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Piotra i Jego załogi....
~Magdalena
-

dodano: 6 sierpnia 2018

polecam! wątek zamknięty Pełne zaangażowanie, profesjonalizm oraz olbrzymia wiedza. Pan Piotr czuwał...
~Dominika
-

dodano: 26 lipca 2018

Specjalista z wiedzą jak skutecznie i szybko dostać kredyt wątek zamknięty Do Pana Piotra zwróciłem się ze względu na chęć oszczędzenia czasu i odbicie...
~Paweł
-

dodano: 24 lipca 2018

Wspaniały fachowiec wątek zamknięty Dzięki pracy Pana Piotra i jego zespołu, ponadprzeciętnemu zaangażowaniu i...
~Aleksandra i Michał
-

dodano: 25 czerwca 2018

profesjonaliści w każdym calu wątek zamknięty Do Pana Piotra trafiłam po nieudanej próbie uzyskania kredytu, czasu było...
~Jola
-

Polecam wątek zamknięty Sam przeanalizowałem wiele ofert i wątpiłem, że można znaleźć lepszą ofertę....
~Damian
-

Stuprocentowy profesjonalizm! wątek zamknięty Z całego serca polecam każdemu współpracę z Panią Renatą Król. Pomogła nam...
~Szymon
-

dodano: 22 czerwca 2018

Pomoc na medal! wątek zamknięty Profesjonalne podejście i pomoc w uzyskaniu najlepszej oferty bankowej....
~Monika
-

dodano: 2 czerwca 2018

Szybko i sprawnie wątek zamknięty Kiedy podejmowałem decyzję o kupnie mieszkania, najbardziej obawiałem się...
~Łukasz
-

profesjonalnie i miło wątek zamknięty Bardzo fachowa pomoc w miłej atmosferze. Starając się o kredyt nie mogliśmy...
~Anna
-

Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego wątek zamknięty Do Pana Piotra i jego zespołu trafiłem dzięki poleceniu przez znajomego....
~Daniel
-

dodano: 1 czerwca 2018

Kredyt wątek zamknięty Wszystko full pro, sprawnie, szybko z bardzo dobra komunikacją
~Mariusz
1

dodano: 7 marca 2018

Zdeccydowanie Polecam! wątek zamknięty Na wstępie podkreślę, że zależało mi na dość szybkiej decyzji kredytowej! Z...
~Maciej K
-

dodano: 26 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry