Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kolejna wizyta wątek zamknięty Byłem już chyba 10 razy w Loopys, jak zwykle dziecko uradowane, obsługa miła...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 października 2014

Fatalny cennik przyjęty na czas wakacji wątek zamknięty Byliśmy wraz z dwuletnim synkiem kilkukrotnymi gośćmi na ww placu zabaw,...
~Tomasz
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2014

Niestety....ale nie polecam wątek zamknięty Byliśmy dziś czyli 30.08.2014r. Jechałem z myślą że dziecko sie świetnie...
~Niezadowolony tata...
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2014

Nieźle, ale uwaga! wątek zamknięty 1. Dzieci w różnym wieku to zły pomysł. Na sali są zarówno dzieci w wieku...
~rodzic
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

Najlepsze takie miejsce w Polsce wątek zamknięty i niech ktoś poda większe lepiej wyposażone, tak profesjonalne. lubimy bywać...
~gracki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 czerwca 2014

Drogo jak smok, ale dzieciaki to kochają :-( wątek zamknięty Drogo jak diabli. Napojów do picia na urodzinach jak na lekarstwo. To aż nie...
~K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 października 2013

Frajda dla maluchów wątek zamknięty Koleżanka namówiła mnie na urodziny dla księżniczek w Loopys no i okazało się...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 września 2013

Urodziny wątek zamknięty Moje dziecko miało w Loopy's już dwa razy urodziny. Pierwszy raz było super,...
~Mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 września 2013

Bardzo mile zaskoczona!!! wątek zamknięty Niezwykle miło się zaskoczyłam poziomem zorganizowania przyjęcia urodzinowego...
~Aneta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 września 2013

Najbardziej pomyslowe i perfekcyjne prowadzenie wątek zamknięty Rewelacja. Syn miał urodziny pirackie.Urodziny w Loopys robiliśmy 2 lata temu...
~SAM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 września 2013

po prostu lubimy :) wątek zamknięty dłuugo już tam chodzimy i to jest nasze ulubione miejsce na mapie trójmiasta!...
~grażka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

bardzo fajnie wątek zamknięty może i jest pare rzeczy do poprawki, ale dzieciaki uwielbiaja loopyska i ja...
~AlaBaBa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Jest jednak kilka mankamentów do poprawki wątek zamknięty Skoro mamy biegać rodzinnie w skarpetach winno się obić wszelkie schody...
~Manuca
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

Loopy's World - polecam! wątek zamknięty Generalnie bardzo fajny "Małpi Gaj" dla dzieciaków. Przystępne ceny, myślę że...
~Róża
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 marca 2013

Świetna rozrywka dla dzieci w Loopy's wątek zamknięty Miałam okazję tam przyjechać z moimi maluchami i powiem szczerze bardzo...
~Mariola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 marca 2013

juz sie nudzi wątek zamknięty Fajny duży plac zabaw jeździmy z synem parę lat, teraz już po 1,5 godz...
~mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 marca 2013

Drogo, ale dla dzieci duża frajda wątek zamknięty CENY: Zgadzam się z przedmówcami, jest drogo jeśli chce się iść całą rodziną,...
~Byłam tam...
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2010

Pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty Byłam dziś z mężem i z naszym 5- latnim synkiem w Loopy's Worldzie i z...
~Magda
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 maja 2012

jestem rozczarowana i zaskoczona bardzo kiepską organizacją urodzin! wątek zamknięty W dniu 20.11.2010 roku za niemałe pieniądze zorganizowaliśmy naszej córce...
~Hania K-M
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2010

Wszystko super :) wątek zamknięty Byłam tam dziś ze swoimi córeczkami. Słyszałam już dawno o tym miejscu, ale...
~Agata Jamróz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry