Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NA SAUNIE JEST CHŁODNIEJ.. wątek zamknięty Jak na miejsce, które ma swojego rodzaju monopol w trójmieście i ilość...
~Klient
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lipca 2012

ŚWIETNA ZABAWA!!!!!! wątek zamknięty Właśnie wróciliśmy z synkiem z loopysa , to była nasza pierwsza wizyta ale...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

Zabawa w Loopys wątek zamknięty Polecam serdecznie, dzieci bawią się znakomicie! Organizacja urodzin fachowa,...
~o99la
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 grudnia 2012

Świetna zabawa ! wątek zamknięty Byłam wraz z moją córką (13)i jej kolegą (11) w tym centrum zabaw. Pierwsze...
~Paulina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

Plac zabaw w Gdańsku - opinia wątek zamknięty byliśmy w ubiegłym tygodniu z dzieciaczkami na palcu zabaw. Plac zabaw Ok...
~mamamama
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2012

Idealna atrakcja dla dzieci wątek zamknięty W Loopysie byliśmy w zeszły piątek, siostra, która mieszka we Wroclawiu...
~dorotes
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2012

(...) wątek zamknięty Byłam z dzieciakami w Loopy's World wielokrotnie. Po raz pierwszy kilka dni...
~Monika
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lipca 2012

Udana sobota!!! wątek zamknięty Byłam dzisiaj z moim dzieckiem w Loopy's World. Maja świetnie się bawiła, a...
~Natalia i Maja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lipca 2012

Ekstra wątek zamknięty Pierwszy raz trafiłam na Loopysawe WRocławiu ale tydzień temu bylismy w...
~GOśka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

Dużo atrakcji, duża powierzchnia wątek zamknięty Ogólnie fajne miejsce dla dzieci. Chyba największe w Trójmieście centrum...
~krecik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

Zabawa na 102!!!!! wątek zamknięty Moje dzieci uwielbiają LOOPY'S! Jeździmy tam bardzo często, bo uwielbiam...
~katarzyna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Świetna zabawa dla dziecka i rodziców wątek zamknięty Byłam wczoraj z dzieckiem w Loopysie, było świetnie. To nasza kolejna wizyta...
Maggda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Świetna zabawa dla dziecka i rodziców wątek zamknięty Byłam wczoraj z dzieckiem w Loopysie, było świetnie. To nasza kolejna wizyta...
~Maggda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Fajne dla starszych dzieci wątek zamknięty Miejsce jest super i ma potencjał. Szaleliśmy razem z dzieckiem. Aby było...
~Kocio
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lipca 2012

Duszno, tłoczno, drogo. wątek zamknięty Jedyne takie miejsce w 3mieście, ale NIE POLECAM. Ceny biletów zbyt...
~Moritz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lipca 2012

Świetna zabawa wątek zamknięty Odwiedziłam ostatnio to centrum zabaw bo nie miałam za bardzo alternatywy na...
~Jola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

MASAKRA - SAUNA wątek zamknięty Moje dziecię było zachwycone atrakcjami tego miejsca, bo rzeczywiście jest...
~Przemek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

Majówka wątek zamknięty wybraliśmy się w Majówkę do Loopy's World z trójką naszych dzieci ( 4, 6, 9...
~rodzice trojaczków
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Zeszli na psy! wątek zamknięty W sobotę wybraliśmy się do Loopy`s, 2 dorosłe osoby + 2 dzieci (4 lata i...
~mama chłopaków
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 maja 2012

super miejsce wątek zamknięty super miejsce dla dzieciaków warto chociaż ceny nie najniższe ale dzieci...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry