Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krótko i na temat wątek zamknięty -Słaba wentylacja, kilmatyzacji brak, Dzieci spocone aż z nich cieknie, byłem...
~MB
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

wielka pomylka wątek zamknięty odwiedzilismy centrum w tym tygodniu, personel niemily, automaty do gry...
~M&M
1

dodano: 31 lipca 2011

Kpina wątek zamknięty Masakra z tym placem zabaw , najgorsza obsługa , zwłaszcza kobiet , niemiła ,...
~Mango
5

dodano: 26 września 2010

wrócimy! wątek zamknięty Plac zabaw odwiedziłam miesiąc temu z młodszą siostrą. Jest niepełnosprawna....
~Martyna
-

dodano: 29 sierpnia 2011

gorąco, ale pysznie wątek zamknięty Czytałem różne opinie i zgadzam się, że gorąco ale moim dzieciom to nie...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lipca 2011

To jakaś pomyłka ?: ) wątek zamknięty Jak na tak dużym placu/obiekcie , gdzie z toalet korzysta setki ludzi nie ma...
~Anna
-

dodano: 18 lipca 2011

super miejsce wątek zamknięty Bylam u Was z 2 letnim wnukiem Szymonkiem, bardzo wnukowi sie podobalo,...
~Starsza Pani Maria
-

dodano: 5 lipca 2011

B O M B O W A Z A B A W A wątek zamknięty Polecam rodzicom ten Plac Zabaw. Ogrom atrakcji wart swej ceny. Byliśmy z...
~Mama Tymoteuszka (3,5lat)
-

dodano: 4 lipca 2011

Szwedzkie ceny polski poziom wątek zamknięty Bylismy dzisiaj w tym przybytku rozkoszy...z dwójka dzieci (6 i 8 lat). W...
~iwen0901
-

dodano: 3 lipca 2011

Fajnie, polecam również dorosłym wątek zamknięty Jestem zadowolony, po przeczytaniu innych opinii byłem przerażony ale...
~Marcin
-

dodano: 3 lipca 2011

Extra miejsce na spędzenie z dzieckiem-ćmi za nie duże pieniądze wątek zamknięty Na wstępie witają nas Panie z recepcji,ubrane w firmowe pola.Aparycja tych...
~Tomasz Gdynia
1

dodano: 20 czerwca 2011

slawekwawo - opinia wątek zamknięty Ludzie polecają Loopy's World a ja odradzam.Kurz,brud i strasznie gorąco.W...
~slawekwawo
-

dodano: 25 czerwca 2011

obsługa tragedia wątek zamknięty Sytucaja z niedzieli- godzina 18.00, plac zabaw prawie pusty, pare osób...
~matka
1

dodano: 6 czerwca 2011

fajna zabawa dla dzieci i rodziców wątek zamknięty uważam że zabawa fajna można się nieźle spocić warte polecenia lecz jest...
~nikolas
1

dodano: 1 czerwca 2011

Fajne miejsce, polecam :-) wątek zamknięty 39 zł to pewnie drogo jeśli ma się kilkoro dzieci płatnych. Ja to widzę...
~Paweł
-

dodano: 4 czerwca 2011

Dzień Dziecka wątek zamknięty Oferta dodatkowych atrakcji z okazji dnia dziecka to ściema i nabijanie ludzi...
~Aga
-

dodano: 29 maja 2011

Super miejsce ale zblazowane panie z obsługi bardzo zaniżają dobre wrażenie wątek zamknięty Na dzień dobry zniechęcona pani przywitała nas machnięciem głowy,...
~Ela
1

dodano: 23 maja 2011

Baaaaaaaaaaardzo drogo wątek zamknięty Byłem dzisiaj z synem i chciałem żeby pobawił się 1 godzinę ponieważ tyle...
~Adrian
-

dodano: 15 kwietnia 2011

Świetna zabawa wątek zamknięty Odwiedziliśmy Loopy's pierwszy raz z dwójką dzieci 13- latkiem i 3 latkiem....
~Kasia
-

dodano: 4 kwietnia 2011

coraz gorzej wątek zamknięty Witam serdecznie, zgadzam się z przedmówcami - kłęby kurzu wołają o pomstę do...
~mamusia
-

dodano: 27 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry