Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
coraz gorzej wątek zamknięty Witam serdecznie, zgadzam się z przedmówcami - kłęby kurzu wołają o pomstę do...
~mamusia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 marca 2011

Bez fajerwerków wątek zamknięty Plac zabaw- fajny, można sobie zdrowo pohasać. Ale dodatkowe opłaty to...
~Mamcia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 marca 2011

Sala super, ale można się bardziej postarać wątek zamknięty Nie będę pisać o zaletach. Wymieniono je w poprzednich wpisach. Sala podoba...
~Piotruś
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 marca 2011

... wątek zamknięty w lutym 2011roku wybralam sie z 1,5roczna corka do loopys world... oczywiscie...
~paola
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 marca 2011

super! wątek zamknięty Wyśmienita zabawa! pierwszy taki plac gdzie mogę się bawić razem z dzieckiem,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 marca 2011

nic specjalnego wątek zamknięty Byłam dzisiaj z córką (4 latka) i miałam wrażenie, że chodzi przede wszystkim...
~Isa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

Dobra zabawa, ale... wątek zamknięty Polecam, świetna zabawa również dla dorosłych, jednak brud jaki tam panuje to...
~ja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

rewelacja wątek zamknięty Byliśmy wczoraj z rodziną było super, ja wyhasałam się jak dziecko :D mój 2...
~Wiola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lutego 2011

podobało się wątek zamknięty Jak dla mnie nie ma sie za bardzo do czego przyczepić. Córka z uśmiechem od...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 stycznia 2011

Fajna zabawa wątek zamknięty Najważniejsze po mojej wizycie Loopys World to zadowolone moje dzieci 11 i 8...
~Kycha
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 października 2010

Urodzinki 8 stycznia wątek zamknięty na początku bardzo bałam się organizować synowi urodziny, po przeczytaniu...
~jedna z mam
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 stycznia 2011

Mieszane uczucia wątek zamknięty PLUSY: 1) duży plac, zabawy mnóstwo 2) w miarę bezpiecznie, jedynie te dwa...
~gosiareczka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 stycznia 2011

Coś innego...?! wątek zamknięty Spedziłem tam z synkiem prawie 3 godziny.Trudno oceniać i polecić lub nie...
~michu
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 grudnia 2010

:) Plac zabaw polecamy restauracji mówimy wielkie NIEEEEEEEEEE wątek zamknięty Byliśmy na placu zabaw z 2 letnią córką Plac zabaw ok zarówno dla dzieci jak...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 grudnia 2010

URODZINOWA PARTYZANTKA wątek zamknięty 27 listopada 2010 byłam gościem na urodzinach wraz z dwójką moich dzieci...
~KG
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 grudnia 2010

polecam wątek zamknięty Wszyscy narzekają, że tam strasznie drogo i niemiła obsługa i duże kolejki....
~patrycja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 listopada 2010

Świetna zabawa!! wątek zamknięty Looby's world to najlepszy plac zabaw na świecie (TO NIE ŻADNE KULKI!). Ceny...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 listopada 2010

Stanowczo za drogo wątek zamknięty + za wyposażenie - za brak zróżnicowania cen w zależności od pory - sporo...
~PS
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 listopada 2010

POLECAM POLECAM wątek zamknięty JESTEM WYMAGAJACA MAMA 2 LATKA I OPINIA INNYCH MATEK TO BZDURA...
~ANITA MAMA MILANKA
6

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 października 2010

Fajnie spędzony czas wątek zamknięty Spędziliśmy tam blisko 3 godziny i uważam, że był to dobrze wykorzystany...
~MT
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry