Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mieszane uczucia wątek zamknięty sam plac zabaw - WYPASIONY i BEZPIECZNY, dzieciaki przez 3h na pewno nudzić...
~Krzy$iek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

polecam wątek zamknięty Jeżeli umiesz ,lubisz się bawić ze swoim dzieckiem to naprawdę warto tu...
~jacek
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 października 2010

Porażka wątek zamknięty Byłam z dziećmi w sobotę (4 lata i 2,5 roku) w centrum. Dzieci dostały czipy...
~Zawiedziona i zdenerwowana matka
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2010

DO ANITY MAMY MILANKA wątek zamknięty MIEJSCE GODNE POLECENIA, SUPER ORGANIZACJA, DZIECI NAPRAWDĘ MOGA SIĘ TAM...
~MAMA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 listopada 2010

zwykły małpi gaj wątek zamknięty normalny małpi gaj jakich wiele. Mysle ze raz w miesiacu to dobra rozrywka...
~angoleka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 października 2010

Wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Beznadziejna organizacja, niemiła, powolna obługa. sam plac zabaw fajny, ale...
~kaja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 października 2010

urodziny wątek zamknięty Witam, plac pełen niesamowitej zabawy ale jeśli chodzi o urodziny to...
~opiekun
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 października 2010

moja opinia wątek zamknięty Jestem tatą 2-wu latka Stasia.Synek bardzo polubił L.park,widzę ogromną...
~Grzegorz Krajnowski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 października 2010

majka - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce, zabawa dla rodziców i dzieci. Minusem jest bardzo powolna...
~majka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 października 2010

Fajne na raz... wątek zamknięty z moją gromadką jedno wyjście to ponad 200 pln - chore przy naszych...
~leśnik
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 października 2010

Super! wątek zamknięty W koncu powstało coś takiego, gorąco polecamy! Moze nie jest zbyt tanio, ale...
~Witek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 października 2010

Super zabawa!!! wątek zamknięty Nie wiem co to za osoby są,które tak tutaj narzekały,chyba zawsze im coś w...
~rafinho
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 października 2010

Dluga droga przed nimi wątek zamknięty Plac ogolnie swietny i ma wielki potencjal. Jesli jednak chca miec klientele...
~ktosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 października 2010

Rozczarowanie, rozczarowanie i jeszcze raz rozczarowanie! wątek zamknięty Byłam tam dziś z dzieckiem. Już przed obiektem okazało się że nie jesteśmy...
~mama maluszka
6

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 września 2010

Rewelka wątek zamknięty Zabawa dla całej rodziny i to nie byle jaka! ....... Rewelacja!
~papa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2010

urozmaicona zabawa wątek zamknięty Podobało się zarówno mi jak i 7-letniemu synowi. Duża przestrzeń z...
~sku
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2010

A ja uważam, że super wątek zamknięty Na placu zabaw byłam z 2 latkiem i 9 latkiem. Oboje bawili się cudownie i po...
~ania z gdyni
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 września 2010

Fajna zabawa na pochmurn-deszczowe dni wątek zamknięty Byliśmy wczoraj całą rodzinką, ja żona i dwie córeczki 1,5 i 5,5 roku. Zabawa...
~degustator
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry