Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia Chciałabym polecić każdemu masaż kręgosłupa wykonywany przez p. Magdę...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 listopada 2019

Dominika - opinia Byłam na zabiegu "diamentowe odmłodzenie" i teraz moja twarz już po pierwszym...
~Dominika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Agnieszka - opinia Wykonywalam u Pani Magdaleny makijaż permanentny brwi i ust. Jestem bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Najlepszy salon w jakim byłam !! :-) wątek zamknięty Trafiłam do Akademii Pani Magdaleny z polecenia znajomej. W sumie nie musiała...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2018

Polecam! wątek zamknięty Robiłam u P. Magdaleny brwi i kreski, jestem bardzo zadowolona.
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 października 2018

Masaż kręgosłupa wątek zamknięty Byłam na wielu masazach. Ten wykonany przez Panią Magdę był misterny...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2016

makijaz permanentny- kreski fantazyjne wątek zamknięty Gorąco zachęcam osoby które są w trakcie poszukiwań i nie wiedzą do kogo się...
~Klientka
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 października 2015

Kto nie był, niech żałuje wątek zamknięty Byłam tak na makijażu jak i namasazu leczniczym. Z ufnością oddaje sie w ręce...
~Berenika
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

POLECAM wątek zamknięty Uwielbiam moje brwi i usta! Wspaniałe miejsce, profesjonalizm,...
~JustynaM
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 marca 2012

Makijaz permanentny brwi wątek zamknięty Polecam serdecznie! Wreszcie uwielbiam swoje brwi, sa idealne w każdym calu,...
~Anna Maria
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

Edyta - opinia wątek zamknięty brwi sa swietne! kiedy weszlam do pracy to wszystkie dziewczyny powiedzialy "...
~Edyta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2012

SUPER !! wątek zamknięty Po pierwsze swietna atmosfera i piekny, orientalny wystroj gabinetu. Po...
~Kasiuniaa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 grudnia 2011

Gorąco polecam wątek zamknięty Robiłam makijaż permanetny brwi u pani Magdaleny, jest bardzo zadowolna. Brwi...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 września 2011

Makijaż permanentny - cudny wątek zamknięty Jestem bardzo wymagającą klientką, ale muszę przyznać, że Pani Magda...
~Kamila P.
-

dodano: 16 sierpnia 2011

polecam wątek zamknięty Szczerze polecam korzystanie z usług Pani Magdy ze wzgledu na jej...
~ewa gracz
-

dodano: 29 maja 2011

MAKIJAŻ PERNAMENTNY wątek zamknięty W styczniu skorzystalam w salonie Pani Magdaleny z makijażu pernamentnego...
~E.S
-

dodano: 20 stycznia 2011

Jak najbardziej polecam wątek zamknięty Jestem bardzo usatysfakcjonowana usługami, jakie oferuje salon Pani...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2010

Stuprocentowa gwarancja zadowolenia z uslugi !!! wątek zamknięty Pani Magda jest profesjonalistką w każdym calu. Gabinet jest zaranżowany na...
~Patrycja
-

dodano: 25 czerwca 2010

super makijaz premanentny wątek zamknięty Bylam u Pani Magdaleny na makijazu premanentnym brwi i kreskach na gornych...
~justyna
-

dodano: 8 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry