Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mega sobota :) wątek zamknięty mocne driny, fajna muzyka i balowalismy ze znajomymi do 5 rano, ludzi w sam...
~Przemek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

WARTO!!! wątek zamknięty Moim subiektywnym zdaniem jeden z najlepszych klubów w Sopocie. Klientela na...
~M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2013

REWELACJA! wątek zamknięty Osobiście będę ten klub polecał wszystkim! Bardzo rzadko chodzę po klubach,...
~Robert K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

POLECAM wątek zamknięty świetna impreza!!!!
~4nia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2013

kiepsko nie polecam wątek zamknięty MieliÂśmy duze oczekiwania co do klubu jednak od chwili wejÂścia klub...
~anonimka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lipca 2013

Nowy Unique wątek zamknięty Miałem duże oczekiwania co do nowego Unique'a, jednak mocno się zawiodłem......
~Haraś
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

1 czerwca opinia JEDYNE TAKIE MIEJSCE W TRÓJMIEŚCIE ! wątek zamknięty Jestem zaskoczony,nie byliśmy jeszcze nigdy w Unique za namową koleżanki...
~Radek Noble Bank
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 czerwca 2013

Super wątek zamknięty Byłem tam na otwarciu i musze przyznać jestem bardzo mile zaskoczony! Lokal...
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 maja 2013

ola - opinia wątek zamknięty Nie wychodzilam od dawna do Sopotu, bo miałam dosyć komercyjnej muzyki ciagle...
~ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

Marysia - opinia wątek zamknięty Jezeli chodzi o Club jak najbardziej obsluga i selekcjoner bardzo mili,...
~Marysia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

KLUB ZAMKNIĘTY OD 02.11.2012 DO ODWOŁANIA wątek zamknięty W związku z dramatycznym wydarzeniem, jakie miało dziś miejsce - pożarem...
~ADMIN
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 listopada 2012

Jak sama nazwa wskazuje... unikać wątek zamknięty Byłem dzisiaj i wielkie rozczarowanie, spodziewałem sie klubu na naprawdę...
~Lobster
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 października 2012

nowy selekcjoner wątek zamknięty Jestem po raz pierwszy zniesmaczony. Nie byłęm w klubie parę tygodni i...
~od Smoły
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

25.08.2012 Light NIght wątek zamknięty Bylismy z kumplem na imprezie w zeszly weekend.. 100% satysfakcj od wejscia...
~Miet
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

unique wątek zamknięty szukałam z moim chłopakiem forum klubu żeby napisać o ostatnim weekendzie...
~Misia Michalina & Patryk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

unique wątek zamknięty szukałam z moim chłopakiem forum klubu żeby napisać o ostatnim weekendzie...
~misia & patryk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

Nie Polecam!!!!!!! wątek zamknięty Po opiniach czytanych na roznych forach myslalam ze jest to klub z klasa,...
~ili
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lipca 2012

Najlepszy na monciaku ! wątek zamknięty Trochę ciasno - OK Trochę słaba wentylacja - zgodzę się. I tu lista słabych...
~Abbadon1983
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

Rewelacja! wątek zamknięty Musze przyznać , że jesteśmy bardzo miło zaskoczeni! Mianowicie byliśmy...
~Agnieszka z warszawy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lipca 2012

Uwielbiam i polecam wątek zamknięty Kolejna wizyta w klubie i kolejny raz przekonałam się, że jest to najlepsze...
~E.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry