Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Doskonałe miejsce:) wątek zamknięty Juz trzykrotnie, pierwszy raz za namową siostry, miałam przyjemność spędzić...
~ada
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 września 2011

~Jacek Pyrzyński
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2011

:) wątek zamknięty Polecam ten klub w piątek byłam pierwszy raz z koleżanką. Bardzo podoba mi...
~B
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

SUUUPER CLUB wątek zamknięty POLECAM WSZYSTKIM TEN CLUB JEST SWIETNY MILA ATMOSFERA REWELACYJNA OBSLUGA...
~paula gruza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2011

iwan - opinia wątek zamknięty Niesamowita atmosfera wśród tylu pięknych kobiet oraz wspaniałej muzyce!!...
~iwan
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2011

obsługa wątek zamknięty Wkońcu pożadny klub na poziomie bez małolatów. Brawo dla obsługi oraz...
~Monia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

Gdzie jest Pani Kamila wątek zamknięty Super lokal,Super obsługa,ale gdzie jest pani Kamilka za baru ,chyba chora bo...
~krzyś
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 czerwca 2011

super obsługa wątek zamknięty Witam, byłam w tym klubie nie raz i bardzo mi się tam podoba .Wystrój...
~olimpia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 czerwca 2011

21 maja rewelacja ! wątek zamknięty słyszałam reklamę w radiu o świetnej imprezie w klubie jakim nie byłam,byłam...
~Wera
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 maja 2011

SUPER LOKAL wątek zamknięty Jestem osobą, ktora czesto bywa w delegacjach w W-wie i zawsze zazdrosciłem...
~Mirek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 maja 2011

beznadzieja wątek zamknięty duzo nadmuchanych lalek,sztucznych,z głową w chmurach i starych facetów:/...
~natii
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

genialny wieczór wątek zamknięty w sobotę byłam tam z przyjaciółmi i wszyscy bawiliśmy się wspaniale. Co za...
~Nicol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 maja 2011

Długo poszukiwaliśmy... wątek zamknięty Długo z mężem poszukiwaliśmy ekskluzywnego miejsca, gdzie moglibyśmy się...
~Kasia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 maja 2011

dla palacych wątek zamknięty dół super ale nie chodzę... dlaczego ..proste tam palą...jestem wrogiem...
~Paweł Wilkicki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2011

Klub dla bogatych Panów w starym wieku wątek zamknięty Zostaliśmy olani przez pseudo Selekcjonerów, dziewczynę chcieli wpuścić,...
~tomek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2011

Takiego miejsca szukałam!!! wątek zamknięty Unique spodobał mi się już na samym otwarciu. Rewelacyjna aranżacja wnętrza,...
~aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 lutego 2011

bardzo na tak wątek zamknięty Dawno tak się nie bawiła,po pierwsze nie ma małolatów średnia wieku 30 i to...
~Anka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lutego 2011

BARDZO ZADOWOLONA wątek zamknięty A ja uważam że to miejsce ma potencjał i jest naprawde wyjątkowe. Po pierwsze...
~Marika
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 listopada 2010

hmmmmmmm wątek zamknięty wszystko jest o.k oprócz oferty baru godz. 00.30 w barze brak LODU I...
~Nika
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 września 2010

Sopot wątek zamknięty Dla mnie nieudolnie próba zgapienia "Platyny" z Wawy. Po nazwie sie...
~Marek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry