Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ron - opinia wątek zamknięty Po raz kolejny pielęgniarka zabiegowa pokazała klasę. W bardzo niegrzeczny...
~ron
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2021

Borkowska Katarzyna - opinia wątek zamknięty Po 1 wizycie u neurologa dostałam dwie diagnozy. rwa szyjno barkową z...
~Borkowska Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Katherine - opinia wątek zamknięty Doczepie się tylko jednej ale bardzo ważnej kwestii. Niech kierownictwo tej...
~Katherine
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 grudnia 2020

Prowadzenie ciąży wątek zamknięty Prowadzę niestety drugą ciążę w luxmed. Pierwsza straciłam. Podejście lekarzy...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 czerwca 2019

Po fuzjii ze Swissmedem... wątek zamknięty Niestety po fuzji ze Swissmedem tragedia. Portal do umawiania wizyt...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 marca 2019

Dramat wątek zamknięty Co najmniej godzinne opóźnienie, pacjenci poumawiani na te same godziny....
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

Gastroskopia i kolonoskopia tylko dr Tomasz Nowak :) wątek zamknięty Pan doktor Nowak jest bardzo dobrym specjalistą. Dzisiaj miałem...
~Wdzięczny pacjent
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 września 2018

Nie polecam wątek zamknięty Obsługa niskim poziomie. Portal pacjenta wiecznie nie działa. Po wykonaniu...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Beznadziejne miejsce wątek zamknięty Fatalna i bardzo arogancka obsługa. Nieprzychylny pacjentowi lekarz i...
~KM
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2017

Rejestracja- fatalna obsługa wątek zamknięty Lekarze są różni, lepsi i gorsi, ale jakość obsługi przez rejestratorki na I...
~Ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

Skandal wątek zamknięty Sposób w jaki zachowuje się personel Swissmedu (głównie pielęgniarki) jest...
~Bożena Król
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Nie spodziewałam się tak niskiej jakości wątek zamknięty Skandalicznie opryskliwa, obrażona na cały świat obsługa. Byłam szczególnie...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Zaświadczenie lekarskie do prawa jazdy wątek zamknięty Sytuacja gorsza niż z filmu Barei. Potrzebne było zaświadczenie lekarskie do...
~Krzysztof R
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Szukam plusów...i nie widzę wątek zamknięty Zdarzy się czasem dobry lekarz, ale patrząc na opinie o "specjalistach", mimo...
~Agat
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Lekarze - OK, cała reszta zdecydowanie nie wątek zamknięty Na ODPŁATNE badanie, na które kilka dni wcześniej skierował mnie ICH lekarz...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

Czy to prywatna firma ? wątek zamknięty Byłem 21.03.2016. Opłata z góry i tu nie mam zastrzeżeń. Ale już przed...
~Stan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

Pacjentka - opinia wątek zamknięty Nie rozumiem jak mozna umawiać pacjentów co 5 min, w czego wyniku tworzą sie...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Koszmar wątek zamknięty Kilkukrotnie korzystałam z usług SwissMedu. Dwa razy miałam przeprowadzane...
~jg
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 listopada 2011

Olga Hinc - opinia wątek zamknięty Nikomu nie polecam usług medycznych tej placówki. Panie w rejestraci są...
~Olga Hinc
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2009

Swietna klinika,profesjonalni lekarze,personel ok! wątek zamknięty Skorzystalam z wykonania operacji w klinice i jestem bardzo pozytywnie...
~emka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

32

wątków

do góry