Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zawal wątek zamknięty Jako Pacjent tej Placowki Trudny Pacjent ... Opieka z*******a i to w kazdej...
~Stanislaw Beling
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym wątek zamknięty Jestem dzień po badaniu i szczerze polecam wykonanie tego badania w Swissmed,...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2017

Tak powinna wyglądać opieka szpitalna w całej polskiej służbie zdrowia wątek zamknięty uśmiechnięty i fachowy personel, świetni lekarze specjaliści, czyściutko,...
~Darek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2017

Gastroskopia w znieczuleniu ogólnym wątek zamknięty Za kwotę 655 zł +65 zł za każdy wycinek dobadań (+5 zł za parking)...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Profesjonalizm w każdym calu wątek zamknięty Dziękuję za troskliwą opiekę przed i po zabiegu operacyjnym. Jestem pod...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

OPERACJA LASEROWA wątek zamknięty Zapłaciłam za operacje laserową .Za tydzień w sobotę miała być kontrola..Był...
~Marzena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Gastroskopia po podaniu dormicum- strata pieniędzy 150zł wątek zamknięty zdecydowałam się na Swissmed ponieważ za dopłatą 150 zł, miałam otrzymać lek...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

Profesjonalizm! wątek zamknięty Jestem po zabiegu kolonoskopii w znieczuleniu przeprowadzonym przez Panią...
~Lucyna Pacjentka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2016

zabieg ginekologiczny wątek zamknięty Ordynator proponuje mi termin zabiegu następująco...za 3 miesiące na NFZ,...
~ruda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 marca 2016

Pieniądze przede wszystkim wątek zamknięty Przychodzę do ortopedy. Płacę z góry 120 zł. Wizyta trwa 5 minut (w korytarzu...
~PacjentCzyKlient?
10

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Pełen zachwyt wątek zamknięty Mój pierwszy w życiu zabieg w szpitalu i okazało się wręcz cudownie. Obsługa...
~Malwina G.
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

UWIELBIENIE wątek zamknięty Witam w sierpniu urodziłam w tym szpitalu synka:) PRzed porodem miałam...
~Cukrzynka
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 września 2014

Radiolog dr Lucyna Wojciechowska- ODRADZAM wątek zamknięty Pani doktor bardzo nieuprzejma już w pierwszym kontakcie. Chciałam po roku...
~sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Cesarskie cięcie - polecam SwissMed wątek zamknięty Pierwszy raz rodziłam w Redłowie - miałam cesarkę. To było 4 lata temu, i...
~Kasia
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2013

swissmed chirurgia plastyczna wątek zamknięty Brak kontaktu z lekarzem po płatnej 150zł konsultacji zbywaja tekstem...
~lola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

PORÓD W SWISSMEDZIE wątek zamknięty Super panie położne, super lekarze, może poza łozykiem, od którego niewiele...
~kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

Jakaś masakra! wątek zamknięty Po telefonie od mojego taty który tam trafił na zabieg jestem cała...
~przerażona córka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

cesarka swissmed wątek zamknięty W tym miesiącu rodziłam przez cesarsie cięcie mojego syna i mogę z czystym...
~mama Franka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

Fachowo i szybko! wątek zamknięty Chcialbym polecic przychodnie przy Wilenskiej, korzystalem kilkukrotnie i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

ortopeda-dramat wątek zamknięty Oczekiwanie do ortopedy w kolejce 3 godziny. Chociaż bylem umówiony na...
~Zielony
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
135

postów

85

wątków

do góry