MARGO Deweloper

Deweloperzy

Pępowo, Natura Park 4/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kapeluszny 04 - opinia Osiedle Natura Park w Pępowie-stan na dzień dziesiejszy: -szambo wybijające...
~kapeluszny 04
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 marca 2023

Piotr - opinia wątek zamknięty Firma była generalnym wykonawcą innego dewelopera. Budowa opóźniona kilka...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

Karol Ż. - opinia wątek zamknięty Kupiłem mieszkanie u tego dewelopera. Poniżej uzasadnienie oceny: Obsługa -...
~Karol Ż.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 czerwca 2021

aq - opinia wątek zamknięty m a s a k r a Mieszkanie w Wilga Park kupione, planowany czas zakończenia...
~aq
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 października 2020

Ghost - opinia wątek zamknięty Odbiór mieszkania miał być ~pół roku temu.... Budowa wygląda jak...
~Ghost
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 września 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Juz rok czekam na odbior mieszkania na osiedlu gdanskim Konca nie widac, na...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

Klient - opinia wątek zamknięty Firma to jakiś koszmar !!czekamy na mieszkanie już pół roku i nie wiadomo...
~Klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Gdynia Grabówek - Skłodowska 8 wątek zamknięty Zakupiłam mieszkanie na Skłodowskiej 8 od MARGO w zeszłym roku i jestem...
~Helena
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2017

Nowa Osowa wątek zamknięty Bardzo sympatyczne osiedle, dobrze się mieszka
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2018

Brak kultury i szacunku wobec własnych Klientów wątek zamknięty Prace na budowie idą jak krew z nosa! Mamy zaraz połowę sierpnia, a prace...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2018

nie polecam wątek zamknięty Przyszłym potencjalnym nabywcom radzę czytać, czytać i jeszcze raz czytać...
~Jurek
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 marca 2018

Margo zleceniodawca wątek zamknięty Witam mam pytanie czy ktoś pracował wykonawczo dla firmy Margo ? Jak to u...
~Heniek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lutego 2018

Mieszkanie wątek zamknięty Zakupione mieszkanie mimo małych niedoróbek (zostały poprawione) spełniło...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Bardzo nie polecam wątek zamknięty Szkoda że wcześniej nie było tylu opinii o Margo bo nigdy nie zdecydowałbym...
~Fabianowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Mieszkanie wątek zamknięty Zakupione mieszkanie przy odbiorze bez większych zarzutów. Były dwie usterki...
~Artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 grudnia 2017

pierwsza opinia w zyciu gdziekolwiek..taki poziom frustracji wątek zamknięty Zaczynajac od obsługi, klamstwa- miał byc plac zabaw- jest- zjezdzalnia w...
~karol
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Zniszczenia podczas budowy Patio Aleksandry wątek zamknięty Firma niedba o estetyke osiedla, podczas budowy Patio Aleksandry zostalo...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lipca 2017

UWAGA wątek zamknięty Witam, przestrzega wszystkich przed tym deweloperem. Jakość wykonania...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

polecam ... wątek zamknięty Kupiłem super mieszkanie na Skłodowskiej w Gdyni, cena konkurencyjna, klatki...
~Henryk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

..................wszystko okej wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zakupu mieszkania od tego dewelopera. Obsługa...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
140

postów

64

wątków

do góry