Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alicja - opinia wątek zamknięty Niestety, ale nie mogę napisać zbyt wiele dobrego o BAJ. Zapisałam się na...
~Alicja
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 marca 2013

POLECAM wątek zamknięty POLECAM! Serdecznie polecam BAJ! :) Miałam przyjemność jeździć z p. Martą,...
~Magda
-

dodano: 18 października 2013

Gosia - opinia wątek zamknięty Super szkoła dla kobiet! Polecam gorąco i z pelną odpowiedzialnością.! Prawie...
~Gosia
1

dodano: 30 września 2013

Podziekowania!!! wątek zamknięty Wielkie podziekowania naleza sie Kasi, za cierpliwosc i nauke do slownie od...
~J.K.
-

dodano: 25 czerwca 2013

Justyna - opinia wątek zamknięty Wielkie podziękowania dla Pani Marty za profesjonalne przygotowanie do...
~Justyna
-

dodano: 17 kwietnia 2013

Zdecydowanie na TAK wątek zamknięty Polecam BAJ. Pełen profesjonalizm. Bardzo dobrze się czułam wsiadając do...
~Katarzyna K.
1

dodano: 2 kwietnia 2013

Cyma - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, nie tylko Paniom. Profesjonalne przygotowanie do...
~Cyma
-

dodano: 10 marca 2013

Babska na szóstkę z plusem :) wątek zamknięty Jazda z instruktorkami z BAJ to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm i...
~Gosia J.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

Podziękowanie wątek zamknięty Jestem zadowolona, fajne babki , pani Mart i pani Danka. Egzamin z jazdy...
~Wioleta K
-

dodano: 11 lutego 2013

Polecam, polecam i jeszcze raz POLECAM!!! wątek zamknięty 4 lata temu przybyłam do Gdańska na studia. Pewnego razu, jadąc z rodzicami...
~Magda M.
-

dodano: 8 lutego 2013

BAJ wątek zamknięty Spokój, cierpliwość i wyrozumiałość wobec kursantów, to Wasze cechy, które na...
~Bożena
1

dodano: 4 lutego 2013

SUPER SZKOŁA- ZDECYDOWANIE POLECAM wątek zamknięty Cieszę się, że wybrałam Babską Akademię Jazdy , był to strzał w 10-tkę....
~Magda C-S
1

dodano: 22 grudnia 2012

BAJ - szkoła godna polecenia! wątek zamknięty Trafiłam do tej szkoły po innym kursie, brakowało mi odwagi a sama jazda nie...
~Aga
1

dodano: 2 stycznia 2013

Babska rzadzi Babska radzi Babska nauczy Cie jezdzic :) wątek zamknięty polecam , trafilam na kurs pazdziernikowy a w styczniu zdalam egzamin w...
~Agata L
1

dodano: 17 stycznia 2013

BAJ wątek zamknięty zdałem za pierwszym razem,dziekuje wam moje Drogie Panie .szybka teoria 2 dni...
~andrzej p.
1

dodano: 11 stycznia 2013

polecam:) wątek zamknięty nic dodać nic ująć, polecam w 100% wszystkim BAJ, za profesjonalizm i...
~Edi
-

dodano: 9 listopada 2012

Polecam!!! wątek zamknięty Kobiety!Jeżeli jakiś facet wmówił Wam, że kierowcy z Was nie będzie to...
~Ania
-

dodano: 3 listopada 2012

Kasia - cud, miód i orzeszki! wątek zamknięty Jestem wprost oczarowana instruktorką Kasią! Nigdy nie pomyślałabym, że nauka...
~Karolina
-

dodano: 30 października 2012

Szkoła godna polecenia! wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem, z czego można wywnioskować, że świetnie potrafią...
~Klaudia
-

dodano: 10 października 2012

Jazdy z Kasią są super! wątek zamknięty Co prawda nie robiłam tam całego kursu, tylko wykupiłam sobie kilka...
~Karolina
-

dodano: 6 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt: