Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
OBOWIĄZKOWO TYLKO BABSKA AKADEMIA JAZDY!!! wątek zamknięty Ogromne podziękowania dla Kasi i Marty za cierpliwość, wyrozumiałość, pełen...
~Ada
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 listopada 2011

nie ma to jak BABKI I!!! wątek zamknięty Po trzech nieudanych podejściach do państwowego egzaminu totalna rezygnacja z...
~Magda C.
-

dodano: 7 października 2011

REWELACJA wątek zamknięty Zdałam 2 tygodnie temu za pierwszym podejściem i jestem z tego powodu...
~GosiaK
-

dodano: 23 sierpnia 2011

Podziękowania i wyrazy najwyższego uznania! wątek zamknięty Martusia nie jest zwykłą instruktorką - jest cudotwórczynią! Nawet najwięszy...
~MM
-

dodano: 25 lipca 2011

Zdałem za 1 razem po przeszkoleniu w tej szkole wątek zamknięty Przeszedłem kurs w innej szkole, instruktor woził mnie po sklepach...
~Piotr Szychowski
-

dodano: 18 lipca 2011

Babska Akademia Jazdy to wiecej niż rewelacja!!!!! wątek zamknięty Dziękuję instruktorkom Martusi i Kasiuni!!! Zdałam dziś za pierwszym razem i...
~WIEY
-

dodano: 27 czerwca 2011

Tu naprawdę nauczysz się jeździć i ZDASZ!! wątek zamknięty Kiedy zaczynałam się uczyć jeździć popełniłam, jak pewnie wielu ludzi, bardzo...
~Sylwia
-

dodano: 10 czerwca 2011

kaśka - opinia wątek zamknięty Z dużą dozą cierpliwości do kursanta i do tego by powtarzać...
~kaśka
-

dodano: 19 maja 2011

Babska Akademia Jazdy Rewelacja!!!! wątek zamknięty Trafiłam do Pani Kasi, a potem do Pani Paulinki na jazdy dodatkowe po długiej...
~Marta
-

dodano: 30 kwietnia 2011

Uczyłam się z Martą 4 lata temu wątek zamknięty pewnie mnie już nie pamięta, wtedy pracowała w Carusku;)Zdałam za pierwszym...
~Katarzyna S.
-

dodano: 30 marca 2011

zdałam przy pierwszym podejściu wątek zamknięty polecam Babską Akademię Jazdy :) Marta uczy dobrze, przekazuje zrozumiałe i...
~Liwia
1

dodano: 15 stycznia 2011

Lukasz - opinia wątek zamknięty Jestem osobą, która ponad 3 lata temu zrobiła kurs w małej, osiedlowej...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 października 2010

!!!Mam prawko!!! wątek zamknięty Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem!!! 47 minut po wszystkich...
~Piotr Kowalczuk
-

dodano: 26 października 2010

Ta firma powinna być stawiana za wzór bezstresowej nauki jazdy wątek zamknięty Zachęcam do korzystania z usług BAJ. Wbrew nazwie, sugerującej ośrodek dla...
~Maciej
-

dodano: 22 października 2010

Agnieszka P. - opinia wątek zamknięty Uczyłam sie w innej szkole, ale pod okiem Marty Kubisiak i jeszcze raz chcę...
~Agnieszka P.
-

dodano: 19 października 2010

Kierowca z zielonym listkiem wątek zamknięty Zachciało mi się zostać kierowcą z własnym samochodem i brakiem umiejętności...
~Kasia
-

dodano: 27 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt: