Masters of Bartenders

Kursy zawodowe

Gdańsk, Zakopiańska 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam Kurs wątek zamknięty Dobry Kurs. Teoria przekazana w sposób ciekawy, same wykłady zapadają w...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Świetny kurs! Polecam! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam! Wspaniała atmosfera ale co ważniejsze doskonale...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Rewelacja wątek zamknięty Bardzo przydatny kurs dla kogoś kto chce poznać tajniki pracy za barem....
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Najlepsze szkolenia! wątek zamknięty Najlepsze szkolenia barmańskie w Trójmieście! Polecam! Pan Tomasz prowadzi...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Najlepsi z najlepszych! wątek zamknięty Serdecznie polecam kusy Masters of Bartenders! Ja osobiście wybrałam...
~Alexandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Polecam każdemu.. małemu i dużemu!!;) wątek zamknięty Polecam z całego serducha. Jestem pod mega wrażeniem. Atmosfera swobodna i...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2017

Dobrze jest uczyć się od najlepszych! wątek zamknięty Bardzo dziękuję Tomkowi za swobodną atmosferę kursu, a zarazem maksymalna...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Kurs zadowalający, bardzo duzo praktyki. Prowadzący konkretny, rzeczowy,...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2016

SOMMELIER Bomba!!!Pełna satysfakcja! wątek zamknięty Zdziwiło mnie,iż nie znalazłem w opiniach wzmianki na temat szkolenia...
~uczestnik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

Jak najbardziej na plus! Z całego serca polecam. wątek zamknięty Kurs przeprowadzony został na naprawdę wysokim poziomie. Sama atmosfera kursu...
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

Mega, kurs na klasie, Polecam !!! wątek zamknięty Prowadzący - bardzo dobry profesjonalista, przygotowuje kursantów pod kątem...
~Maksiu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2015

S - opinia wątek zamknięty Kurs ukonczylam z certyfikatem a przyznam ze jak dojechalam na miejsce bylam...
~S
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2015

Bardzo polecam! wątek zamknięty Wzięłam udział zarówno w kursie barmańskim jak i baristycznym. Oba są godne...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Profesjonalny kurs barmański wątek zamknięty Ukończyłem kurs barmański prowadzony przez tą firmę i zdecydowanie polecam go...
~Szymon
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

POLECAM W STU PROCENTACH!!! wątek zamknięty Brałam udział w kursie w listopadzie tego roku i jestem jak najbardziej...
~Ruda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

Zdecydowanie POLECAM! wątek zamknięty Marzycie by przygotować się w pełni do wymarzonych zawodów (barman/barista)?...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

Polecam :) wątek zamknięty Kurs na prawdę godny polecenia, na najwyższym poziomie... Zarówno czas...
~Barnaba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2013

Polecam. wątek zamknięty Jezeli szukasz profesjonalnego kursu to dobrze trafiles! Kazdy absolwent tego...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2013

Serdecznie polecam wszystkim!!! wątek zamknięty Witam. Z pełną satysfakcją mogę polecić szkolenie barmańskie wszystkim!...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 marca 2013

Rafau - opinia wątek zamknięty Kurs wyczerpuje zagadnienie bartendingu - w teorii zawarła się przede...
~Rafau
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry