Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł - opinia pełen profesjonalizm, bardzo fajne zajęcia
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Michał - opinia Zmęczyć się z tymi ludźmi to sama przyjemność!
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Beata - opinia Wyjątkowo zespół profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem praktycznym i...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 kwietnia 2023

Kuba - opinia Z Łukaszem ćwiczę już wiele lat i muszę przyznać, że żaden trening nie będzie...
~Kuba
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 marca 2023

Łukasz - opinia Wspaniała atmosfera a do tego nikt inny nie był w stanie mnie zmotywować do...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2023

Mateusz Zaucha - opinia Treningi rozpocząłem kilka lat temu - nie spodziewałem się, że dojdę do tak...
~Mateusz Zaucha
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 marca 2023

Szymon - opinia Szczerze i gorąco polecam zajęcia treningowe u Magdy, jak i pozostałej części...
~Szymon
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 marca 2023

Lusi - opinia Od ponad roku uczestniczę w zajęciach. Dzięki mojej koleżance ,której zawsze...
~Lusi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 marca 2023

Tomek - opinia Widząc na siłowniach trenerów, którzy więcej gadają niż ćwiczą z...
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 marca 2023

Dagmara - opinia Jestem z fitness od wielu lat.. To nie jest siłownia, .... to jest rodzina....
~Dagmara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 marca 2023

Elżbieta - opinia Pełen profesjonalizm Trenerów oraz indywidualne podejście do każdej osoby...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 marca 2023

Emilia - opinia Magda i Łukasz są profesjonalistami, wiedzą jak ułożyć ćwiczenia żeby Twoja...
~Emilia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 marca 2023

Raf - opinia Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera. Jestem sportowcem amatorem, po...
~Raf
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 marca 2023

Robert - opinia Petarda!!! Wyniki mówią same za siebie: jest mnie mniej o 26kg, jestem...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2023

Wiki (studentka I roku) - opinia Magda pomogła mi dostać się na AWF. Wszystkie egzaminy sprawnościowe zdałam z...
~Wiki (studentka I roku)
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2023

Justyna - opinia W mojej przygodzie z fitnessem miałam szczęście spotkać na swej drodze Magdę...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2022

Ula - opinia To pierwsze w życiu treningi na które chodzę z przyjemnością! A próbowałam...
~Ula
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 maja 2022

Piotr - opinia wątek zamknięty Od kilkunastu lat borykałem się z bólem pleców w odcinku krzyżowym. Raz...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 marca 2022

Aniak - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Mega wiedza, super podejście. Polecam
~Aniak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 stycznia 2022

Wojtek - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście. Super wyniki.
~Wojtek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 listopada 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry