Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SUPER wątek zamknięty Witam, Jestem uczestnikiem Programu Ekstra FUN. W Programie mieliśmy zajęcia...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2016

Super aktywność wątek zamknięty Można aktywnie spędzić czas pod fachowym okiem. Dążyć do założonych celów...
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 maja 2016

Elastyczność i fachowość wątek zamknięty Umiejętność motywowania, różnorodność form treningu - dostosowywana...
~dareq
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 maja 2016

Nie ma lepszych!!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, świetne podejście do "pacjenta"; bardzo...
~Daniel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Extra! wątek zamknięty Uczestniczyłem w programie ExtraFAN, w którym Magda była naszą główną...
~Olo von B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Opinie wątek zamknięty Sam prowadzę firmę i jest kilka miejsc w których moi klienci mogą wpisywać...
~Sławek K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Fitback wątek zamknięty Trenerzy Magda i Łukasz to gwarancja profesjonalnego wycisku fizycznego,...
~es-em
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Małymi krokami.. wątek zamknięty Od kilku lat walczyłam z nowotworem. Moje życie zostało wywrócone do góry...
~Barbara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Znalazłam Profesjonalistów wątek zamknięty Aktywność fizyczną zaczęłam późno. W sumie po tym, jak eksplodowała cała ta...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 października 2015

Doskonały wybór wątek zamknięty Magdę poznałam na siłowni. Początkowo obserwowałam w jak ciekawy i atrakcyjny...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2015

ZAINTERESOWAŁ MNIE PROFESJONALIZM wątek zamknięty Obiecałem sobie, że po tych wakacjach wrócę do sportu, ale w wieku 45 lat...
~Darek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

Cwiczcie z Łukaszem wątek zamknięty Po 11 miesiacach ćwiczen z trenerem Łukaszem polubiłam wysiłek poniewaz...
~Hania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

Bardzo polecam Magde wątek zamknięty Magda jest tak ciepłą i miłą osobą że nie da się jej nie polubić. Jednak...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 grudnia 2014

Dzięki Magda wątek zamknięty Próbowałam sama „zabrać się za siebie”. Kilkanaście razy mówiłam...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

POLECAM !! :-)) wątek zamknięty Dzięki Magdzie powraca mi moja pasja, jaka jest sport! :) codziennie mam...
~Marlena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 października 2014

Trening wątek zamknięty Trening przeprowadzony w bardzo profesjonalny sposób trener ma duzą wiedze na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2014

Mistrzostwo -polecam treningi z Magdą wątek zamknięty Swoją przygodę z systematycznym treningiem rozpoczęłam 4 miesiące temu....
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE wątek zamknięty Mam 42 lata, dyskopatię, hashimoto i otyłość. Problemy pojawiły się 4 lata...
~Łucja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

Precyzyjnie, konkretnie i dla mnie!!! wątek zamknięty Zdecydowałam się dodać opinię już po kilku treningach bo nigdy nie miałam...
~Milena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

TOTAL WOW! wątek zamknięty First of all I must confess I have never been so thankful to anybody in the...
~Dorothy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry