Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Janusz - opinia wątek zamknięty Gdyby nie stres związany z - jak myślałem - nieodwracalną utratą danych...
~Janusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 października 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Polecono mi tę firmę do odzyskania danych z zewnętrznego dysku SSD. Mogę...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 października 2020

Anna Jastrzębska - opinia wątek zamknięty Rewelacja, bardzo miła i fachowa obsługa. Szybkie odzyskanie danych z...
~Anna Jastrzębska
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2019

OPHISpln - opinia wątek zamknięty Ten Pan poradzi i zadziała w każdej ekstremalnej sytuacji, może ocena jest...
~OPHISpln
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

Jerzy Miąskowski - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usługi wykonanej przez tą firmę. Życzliwa obsługa,...
~Jerzy Miąskowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 maja 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Przemiła i profesjonalna współpraca. Szybki kontakt zarówno telefoniczny jak...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lutego 2020

max - opinia wątek zamknięty super podejście do klienta, fachowość jakość usługi ale przede wszystkim cel...
~max
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lutego 2020

monika - opinia wątek zamknięty Normalnie nie pisze opinii, ale w tym przypadku musze. Poszedl "niezawodny"...
~monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

Karol - opinia wątek zamknięty Firmę HEX znalazłem w internecie. Chciałem koniecznie odzyskać zdjęcia. Pan...
~Karol
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 listopada 2019

Adam - opinia wątek zamknięty Aktualizacja Imac - W niewyjasniony sposob, podczas aktualizacji systemu os x...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2019

Specjalistyczne odzyskiwanie danych wątek zamknięty Genialne! Pan Łukasz jest fenomenalny! To nie tylko wiedza, sprzęt, kultura...
~Halina Wątróbska, prof. UG
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2019

Polecam kazdemu kto ma kłopot z utraconymi danymi. wątek zamknięty Pan Łukasz poradził sobie z uszkodzonym dyskiem SSD po tym jak inna znana...
~Tomasz P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2019

odzyskanie danych z uszkodzonego dysku wątek zamknięty Mogę tylko potwierdzić to wszystko, co można przeczytać w dotychczasowych...
~Roman Królak
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 marca 2019

Rewelacja !!! wątek zamknięty Bardzo polecam. Facet wie co robi. Padł mi dysk informatycy w firmie polecili...
~Pro-Sport
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 grudnia 2018

Firma godna polecenia! wątek zamknięty Do firmy "HEX Serwis" trafiłem z dwoma dyskami zewnętrznymi które spadły mi w...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

ossauer wątek zamknięty Do p.Łukasza zgłosiłem się z walniętym dyskiem twardym - pliki z tłumaczeń z...
~ossauer
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 listopada 2018

odzyskanie danych wątek zamknięty Firmę HEX znalazłam sama, kiedy dałam sobie ostatnią szansę próby odzyskania...
~meg
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Odzyskiwanie danych - bardzo polecam! wątek zamknięty Polecam wszystkim - bardzo profesjonalnie. Sytuacja wydała się beznadziejna,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 października 2018

Zadowolony Klient wątek zamknięty Fachowo , sprawnie , z dużą precyzją i spokojem . Polecamy z czystym...
~Stały Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

Odzyskałem dane wątek zamknięty Gorąco polecam tą firmę za fachową i miłą obsługę klienta. Dodatkowo dostałem...
~Daniel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry