Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Atmosfera wątek zamknięty Panuje tutaj świetna atmosfera. I jakie Panie tutaj pracują...aż miło...
~Marcin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2011

hamstwo wątek zamknięty MIAŁEM JUŻ KILKA RENÓWEK ALE TO BYŁA OSTATNIA ? KILKA DNI TEMU BYŁEM W TYM...
~WOJTEK
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

Obsługa wątek zamknięty Najlepsza obsługa ze strony Pana Marcina Usowicza. Wie co mówi i przygotował...
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 marca 2011

BRAK kontaktu wątek zamknięty dzwonie i dzwonie do serwisu i nic (tam ktoś pracuje??). jestem przełączany...
~Tomasz Sopot
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 marca 2011

Temu serwisowi mówię stanowcze nie wątek zamknięty kilka dni temu udałem sie do ww.serwisu na przegląd przed końcen...
~Piotr
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lutego 2011

Polecam salon wątek zamknięty Oceniam salon. Szukalem nowego auta i zwiedzilem wiele salonow. W tym salonie...
~MM
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

Rozsypany po 24000km wątek zamknięty Kupiliśmy Renault Kangoo 2w grudniu 2008 w salonie Zdunka. Auto było nowe...
~dziejas7@wp.pl
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 stycznia 2010

Zdzierstwo!!! Nigdy więcej Zdunek!!! wątek zamknięty Kupiłem nowe auto w salonie. Po krotkim czasie okazało się że auto było...
~klient
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 stycznia 2009

renault zdunek- lepiej omijać wątek zamknięty Uwaga - w innych autoryzowanych serwisach stosują niższe ceny, opłaca się...
~zb
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 października 2009

oszustwo wątek zamknięty mam zle doswiadczenia z serwisem renault zdunek w gdyni naprawiają jakąś...
xmax3
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 lipca 2009

to czego szukalem. polecam wątek zamknięty poszukiwałem drugiego auta o charakterze bardziej rodzinnym. całkiem...
~greg41
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 czerwca 2009

100% SATYSFAKCJI wątek zamknięty Kupiłem w lutym tego roku auto w komisie u Zdunka. Auto znalazłem na...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 czerwca 2009

zakup meganki wątek zamknięty Zakupiłem meganke w komisie RENAULT Zdunek w Gdyni. Ogólnie jestem zadowolony...
~śliwa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

niezadowolony - opinia wątek zamknięty kupiłem czujnik położenia wału, który nie działa a widać to po podłączeniu...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 stycznia 2009

Pozytyzne wrażenia wątek zamknięty Jestem posiadaczem Renault Thalia. Kilka dni temu byłem w serwisie Zdunek w...
~POL
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 lipca 2008

TRAGEDIA !!! wątek zamknięty Chcieli mnie naciągnąć na całodniowe badanie ciśnienia paliwa, a jak sie...
~cliorider
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 marca 2008

szybko i bez kitu! wątek zamknięty Niedawno uszkodzono mi pojazd Megane II na parkingu po kontakcie z...
~Arek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 grudnia 2007

Koszty, koszty, koszty wątek zamknięty Byłem posiadaczem Renault Megane Combi 1,4 16V. Dość powiedzieć, że auto...
~AZ
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2007

Najlepiej ńówką ! wątek zamknięty Mam auto 1999 .Zauważyłam w serwisie ,że klientów starszych wozów traktuje...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
157

postów

79

wątków

do góry