Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie ma rzeczy niemożliwych... wątek zamknięty Dzieki Panu Karolowi, do którego trafiłam z polecenia, spełniło sie moje...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

Opinia wątek zamknięty Pan Karol to człowiek na właściwym miejscu. Cierpliwy i rzetelny...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 czerwca 2017

Jeśli coś jest niemożliwe, to na pewno nie w tej firmie :) wątek zamknięty Z pełną odpowiedzialnością moge polecić Pana Karola z Your Finance, człowieka...
~Emilia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Prawdziwi specjaliści wątek zamknięty Przypuszczamy, że takich małżeństw jak my jest wiele. Najpierw kredyty na...
~Włodzimierz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 maja 2016

kredyt konsolidacyjny wątek zamknięty jakie opłaty pobiera ta firma?
~Ewelina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Szczęśliwa wątek zamknięty Chciałam bardzo podziękować Panu Karolowi z Your Finance za pomoc która...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Your finanse Kredyty Gdansk wątek zamknięty Witam polecam Kredyty Your Finanse
~przemek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Szybko, profesjonalnie i kompleksowo wątek zamknięty Odmówiono mi kredytu w kilku bankach i kiedy już właściwie nie wiedziałem co...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2016

Świetny warunki kredytowe i profesjonalna obsługa!! :) wątek zamknięty Miałam 2 kredyty i kartę kredytową do spłaty i potrzebowałam kredyt aby to...
~Agnieszka C.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 września 2016

Cudotwórca wątek zamknięty Nie bez powodu nazwę Pana Karola Cudotwórcą :-) Kiedy zgłosiłam się do Pana...
~Zadowolona!
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

ZADOWOLONY KREDYT W DWA DNI ........................................................... wątek zamknięty POWIEM TAK-rzeczy niemożliwe Pan Karol załatwia od razu cuda zajmują mu 2 dni...
~ROMAN
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

POLECAM GORĄCO A&K Your Finance w 100 % wątek zamknięty Witam serdecznie ! na początku od razu muszę podziękować panu Karolowi za...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Polecam wszystkim wątek zamknięty Trafilem do pana Karola z polecenia kolegi . Przez cały czas bylismy w super...
~Adrian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim borykajacym sie z otrzymaniem kredytu. Wraz z mezem...
~marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 października 2015

Udało się pokonać duży problem finansowy wątek zamknięty Walczyliśmy z bankami. Wszędzie coś brakowało , gdy dostarczaliśmy dokumenty...
~Annagar
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

Najlepsi z najlepszych !!!! wątek zamknięty Miałam ogromne problemy,a tu w przeciągu 2 dni wyszłam na prostą.Jestem pod...
~asiuniab73
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Bardzo dziękuje za profesjonalną pomoc.Staralismy się z mężem rok o kredyt i...
~anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 czerwca 2015

Usługi godne polecenia wątek zamknięty Profesjonalna pomoc na wysokim poziomie. Szybko, konkretnie i pewnie....
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Polecamy i zachęcamy do korzystania z usług Your Finance! wątek zamknięty Szczerze polecamy Your Finance Specjaliści od Trudnych Kredytów! Przed...
~Kasia i Michał
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 października 2013

snajperek - opinia wątek zamknięty bardzo pomocna reka w zalatwianiu kredytu od 2 lat sie ubiegalem a tutaj...
~snajperek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry