Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Halina - opinia Jak najbardziej restauracja zasługuje na 6 gwiazdek. Elegancko urządzona,...
~Halina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 maja 2022

Ilona - opinia wątek zamknięty Bardzo fajna restauracja. Serwują dobre jedzonko. Urozmaicone menu. Pięknie...
~Ilona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

ewa i piotr - opinia wątek zamknięty Bardzo Polecam .! Jakiś czas temu robiliśmy uroczystość w tej restauracji i...
~ewa i piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2022

Alicja - opinia wątek zamknięty Pierwszorzędna restauracja. Organizowałam tam ostatnio chrzciny. Bardzo mi...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

Barbara - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce na każdą imprezę. Wyborne jedzenie, przemiła obsługa....
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lutego 2022

KM - opinia wątek zamknięty Super knajpka ,jedzenie super ceny przystępne,napewno wrócimy
~KM
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 października 2021

Tomek. - opinia wątek zamknięty Odwiedziłem restauracje że znajomymi i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni,...
~Tomek.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 października 2021

mk - opinia wątek zamknięty Restauracja Orzeł spełniła wymagania moje i mojej rodziny w 100%,bardzo dobre...
~mk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 października 2021

Teresa - opinia wątek zamknięty Super lokal z super jedzeniem i super obsługą.
~Teresa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 października 2021

Stały Gość. - opinia wątek zamknięty Byliśmy ostatnio z rodziną na obiedzie, wspaniałe jedzonko, obsługa super....
~Stały Gość.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 stycznia 2020

Zuzia - opinia wątek zamknięty Byłam w restauracji po przemianach i jestem zachwycona,bardzo dobre jedzenie...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 stycznia 2020

Darek Pozorski - opinia wątek zamknięty Dwa dni temu robiliśmy tam 18-te urodziny córki.No i krótko mówiąc,wszystko...
~Darek Pozorski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

nie polecam!!! wątek zamknięty absolutnie nie polecam tej restauracji. Mimo miłej obsługi kelnerskiej....
~Organizator
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 marca 2019

Lucek wątek zamknięty Ostatnio wyprawilam w restauracji 18 urodziny syna. Jesteśmy bardzo...
~Lucek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2018

Super lokal na imprezy wątek zamknięty Organizowałem tam już kilka imprez i zdecydowanie polecam.
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

zdecydowaniwe odradzam!!! wątek zamknięty Lokal organizuje głownie stypy i mam wrazenie, że bazuje na cierpieniu...
~Viola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2018

Opinia dla restauracji. wątek zamknięty Restauracja piękna .Obsługa miła i uśmiechnięta .Jedzenie pierwsza...
~Mariusz i Krystyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

Impreza w Restauracji Orzeł wątek zamknięty Zorganizowaliśmy imprezę karnawałową dla grona przyjaciół. Udała się bardzo....
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 stycznia 2018

Bardzo fajna restauracja wątek zamknięty Od wielu lat odwiedzam ten lokal, miło patrzeć jak się pozytywnie...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

Polecamy wątek zamknięty Uroczystość na 35 osób,rocznica śmierci mamy.Jedzenie smaczne,rosół...
~Aneta i Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
223

postów

164

wątków

do góry