Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NIGDY WIĘCEJ wątek zamknięty Nigdy więcej nie wejdę do tej "knajpy"Ohyda,jeżeli chodzi o potrawy,podanie i...
~Mirek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

Sylwester 2015/16 wątek zamknięty Zabawa udana, jedzenie mogło by być lepsze chociaż smaczne. Muzyka idealna ,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

Przepyszne jedzenie wątek zamknięty Karkowka ktora zamówiliśmy rozplywala sie w ustach,poledwica suroweczki...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

sylwester wątek zamknięty Sylwester 2015/2016 jak najbardziej udany. Świetna obsługa, jedzenie pyszne,...
~Paula
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Sylwester 2015/16 wątek zamknięty Impreza Sylwestrowa,całość:jedzenie,muzyka,klimat na 4.Nie każde danie z...
~vat
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Bardzo fajny sylwester wątek zamknięty Sylwester w 100% udany muzyka fajna obsługa miła i sprawna jedzenie...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

sylwester 2015 2016 wątek zamknięty Impreza udana, muzyka ok, tylko powinno być więcej jedzenia mi się podobało.
~osoba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

Sylwester 15/16 wątek zamknięty To nie była moja pierwsza wizyta w tej restauracji, impreza była jak zawsze...
~Stały bywalec
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

Sylwester 2015/2016 wątek zamknięty w 100% podzielam negatywną opinię o lokalu i zorganizowanym Sylwestrze...
~123
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 stycznia 2016

Idealne na przyjęcie z liczbą 50 osób wątek zamknięty Chciałbym serdecznie podziękować całej załodzę restauracji Orzeł za świetnie...
~Bezszelestny
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM wątek zamknięty ZDECYDOWANIE odradzam realizację czegokolwiek w szopie nazywanej restauracją...
~Zdecydowanie niezadowolona rodzi
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Niestety zawiodłam się na lokalu wątek zamknięty Postanowiliśmy zorganizować w lokalu chrzciny. Kosztowały nas 60 zł za zupę,...
~Kasia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

URODZINY wątek zamknięty POLECAM!!!Opinia że to miejsce kojarzy się większości ze stypami idzie do...
~BEATA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2015

Szału nie ma ale tragedii też nie :) wątek zamknięty Byłem tam wczoraj tj. 8.09.2015 na imprezie okolicznościowej. Po przyjechaniu...
~G
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2015

Sylwester 2014/2015 wątek zamknięty Wspaniała zabawa Sylwestrowa! Wszyscy goście ze stolika 15 osobowego na dużej...
~Bogdan M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 stycznia 2015

Kolacja wątek zamknięty "Restauracja" nie to nie restauracja to jaki żart. Kupiłem rodzicom na...
~Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

Andrzejki wątek zamknięty Fajny klimat i super zabawa do białego rana; ) jedzenie smaczne jak zapewniał...
~Michał
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

Kolacja wątek zamknięty Kolacja dla dwojga z Groupona. Pyszna i świeża kuchnia, obsługa bardzo miła,...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

MEŻCZYZNA - opinia wątek zamknięty Miałem niestety tą przyjemność gośćic w tym lokalu na stypie i to co tam...
~MEŻCZYZNA
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2014

Nieświeże dania i ogromne luki w karcie wątek zamknięty NIESTETY ODRADZAMY. Razem z mężem postanowiliśmy zrobić rodzicom prezent z...
~Karolina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
223

postów

164

wątków

do góry