Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szybka i sprawna obsługa wątek zamknięty Szybka i sprawna obsługa bardzo mi się to podobało, mimo iż lokal na uboczu...
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2012

Juliusz - opinia wątek zamknięty Mimo charakteru "imprezy" wszystko mi bardzo smakował a obsługa...
~Juliusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 maja 2012

Wspanialy dzień Matki wątek zamknięty Dziękuje obsłudze za cierpliwość ;)
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 maja 2012

Fajne wesele wątek zamknięty na początku trochę się obawiałem o lokal, zdanie zmieniłem podczas imprezy...
~paul
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2012

Super jedzenie super obsługa wątek zamknięty Jak w temacie, pierwszy raz byłem w lokalu a baaardzo mi się spodobał....
~Jerzy
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2012

Dziękuję za wszystko wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre, miła obsługa poprosty dziekuje
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 marca 2012

Śledzik wątek zamknięty W miniony weekend byliśmy na imprezie karnawałowej w restauracji Orzeł. Muszę...
~M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Witam serdecznie, wątek zamknięty Właśnie wróciłem niedawno z pracy (zagranica) do której pojechałem po...
~marinero
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 stycznia 2012

sylwester wątek zamknięty DJ był naprawdę super.Jeśli chodzi o jedzenie ,to niestety było...
~Krystyna
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

Bardzo udany Sylwester wątek zamknięty Bawiłam się super, jedzenie bardzo fajne i smaczne, napoje pomimo, że...
~Natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

Smutek wątek zamknięty Z dużym smutkiem patrzyłem jak "pewni" ludzie w tak wspaniały dzień mogą...
~Jacek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

Kamila - opinia wątek zamknięty Uważam,że kierownictwo Restauracji Orzeł naprawdę dobrze zorganizowało zabawę...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

najlepsza restauracja w polsce. wątek zamknięty extra bardzo mi się podobało oby tak dalej orły
~Donia
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 grudnia 2011

PO MISTRZOWSKU wątek zamknięty BRAWO ORŁY!!! Tak trzymać, po raz kolejny udowodniliście jak zrobić super...
~Beata i Tomasz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

mietek - opinia wątek zamknięty d.j super a reszte bardzo slabo nie polecam
~mietek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

sylwester - do bani wątek zamknięty Zapłaciliśmy za sylwestra 400zł i co za to mieliśmy - pusty stół. Jedzenia co...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 stycznia 2012

DarekR - opinia wątek zamknięty Ostatnie Andrzejki jak co roku spędziliśmy w tej restauracji i jak dotąd...
~DarekR
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 grudnia 2011

Zadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra restauracja z ciekawym wnętrzem, dobrą atmosferą i kuchnią oraz...
~Zadowolona klientka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 grudnia 2011

ODRADZAM! wątek zamknięty Zachęcona pozytywnymi opiniami zdecydowałam się zaprosić rodzinę na obiad z...
~Zniesmaczona
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 listopada 2011

Udane wesele !! wątek zamknięty Pośród kilku restauracji rekomendowanych przez firmę Ślub Doskonały...
~Monika i Tomek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
223

postów

164

wątków

do góry