Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Udane wesele !! wątek zamknięty Pośród kilku restauracji rekomendowanych przez firmę Ślub Doskonały...
~Monika i Tomek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2011

Super lokal na Chrzciny wątek zamknięty Organizowałem obiad z kolacją na Chrzciny mojego dziecka. Za naprawdę...
~Damian
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 września 2010

Zbyszek - opinia wątek zamknięty Wysmienity lokal a jedzonko...paluchy lizać!!!! Gorąco polecam bo nie wiecie...
~Zbyszek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2011

Bal Sylwestrowy 2010/2011 wątek zamknięty Miałem zaszczyt bawić się na balu sylwestrowym z rodziną i znajomymi. Było...
~R.K.
1

dodano: 6 stycznia 2011

SUPER SYLWESTER wątek zamknięty Bal Sylwestrowy w restauracji ORZEŁ pozostanie w pamięci na pewno jako nie...
~Bogusia i Waldek
1

dodano: 4 stycznia 2011

Zabawa Sylwestrowa wątek zamknięty Bawiliśmy się w tej restauracji na Balu Sylwestrowym i bardzo się nam...
~Jarek z Magdą
1

dodano: 2 stycznia 2011

Prawdziwy Bal Sylwestrowy!!! wątek zamknięty Pragniemy organizatorom imprezy , właścicielom , obsłudze i innym osobom...
~Kasia i Jacek
1

dodano: 2 stycznia 2011

Sylwester wątek zamknięty Wczoraj byliśmy na balu sylwestrowym w restauracji Orzeł. Było super....
~Darek ( Jagger) z żoną
1

dodano: 1 stycznia 2011

Rewelacyjne Menu wątek zamknięty Faktycznie zmiany. lokal nie do poznania. Menu.... trzeba skosztować. Palce...
~Jarek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lipca 2010

SUPER ZMIANY wątek zamknięty Mieszkam na Ujeścisku i miałem okazję z korzystania z usług Restauracji...
~PIOTR
-

dodano: 13 maja 2010

Kradzież wątek zamknięty Mam pytanko . Czy komuś z gości ukradli coś w tej restauracji.? Pozdrawiam
~Gdańsk
-

dodano: 4 lutego 2010

PRZYJĘCIE KOMUNIJNE - NIE POLECAM wątek zamknięty obsługa - niemiła, pani barmanka w krótkich czarnych włosach z kwaśną miną...
~Zawiedziona
1

dodano: 12 maja 2009

smacznie wątek zamknięty WYBRALEM SIE NA IMPREZE DO TEGO LOKALU NIECHETNIE PO PRZECZYTANIU OPINI W...
~JACEK
-

dodano: 16 listopada 2009

Monika z Gdańska - opinia wątek zamknięty Miałam w tej restauracji oba wesela (po ślubie cywilnym i kościelnym) oraz...
~Monika z Gdańska
-

dodano: 12 listopada 2009

Polecam serdecznie wątek zamknięty Serdecznie polecam restauracje pod orłem .Posiłki są pyszne ,nie mogę również...
~Agnieszka z Gdańska
-

dodano: 22 października 2009

Co innego mówi a całkiem innaczej jest. wątek zamknięty Nie polecam tej knajpy!!! Właściciel na spotkaniach obiecywał że wszystko...
~Gość knajpy
-

dodano: 21 października 2009

Madzia - opinia wątek zamknięty Szkoda,że Pani jest niezadowolona..Powiem tak jestem tam kelnerką i nie...
~Madzia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 czerwca 2009

.... wątek zamknięty jedno z najgorszych miejsc w jakich dane bylo mi przebywac. w tej restauracji...
~yoanna
-

dodano: 8 czerwca 2009

impreza fajan-szef do bani wątek zamknięty Z szefa jest taka złotówa że aż głowa boli . Imprezka bardzo fajna tylko na...
~albin
-

dodano: 15 stycznia 2009

Nie polecam wątek zamknięty Jestem osobą która siedziała obok przy innym stoliku i wszystko widziała. to...
~Ania
1

dodano: 6 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
207

145

wątków

do góry