Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Jestem klientką Spa od kilku miesięcy, bywam i u pani Moniki. Jest bardzo...
~Ola B.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

Dziękuję wątek zamknięty Cudowne miejsce. Pełne magi i ludzi tam pracujących. Masaż deep tissu...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

szczerze polecam!!! wątek zamknięty Pięknie urządzony gabinet !!! A Pani kosmetolog… dużo o niej słyszałam....
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 października 2013

Gorąco polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam usługi Mana Day Spa ! Pani Monika( kosmetyczka )...
~Justyna T.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 października 2013

Strzał w dziesiątkę !! wątek zamknięty Trafiłam do Mana Day Spa zupełnie przypadkiem pewnego wiosennego dnia......
~Małgorzata K.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2012

Dotyk Lara leczy :P wątek zamknięty Kilkukrotnie bylam na masazu dla kobiet w ciazy u Lara i jestem bardzo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim zabiegi na ciało i twarz w Mana Spa gdzie masaż wykonany...
~Ewelina Smudzińska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 marca 2013

Genialnie wątek zamknięty Byłem na 1h tradycyjnym masażu tajskim i jestem bardzo zadowolony. Z czystym...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 marca 2013

Jestem zaskoczony miejscem wątek zamknięty Dostałem voucher do Mana Spa i po długich namowach zdecydowałem się na masaż...
~Tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Wybrałam się do Mana Day Spa na masaż z koleżanką - chciałyśmy zrelaksować...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 grudnia 2012

relaks w pełnej krasie wątek zamknięty Dostałam voucher na urodziny, Troche sie obiawiałam skorzystania z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

Polecam na wieczory panieńskie i nie tylko:) wątek zamknięty Witam, bilecik, a w zasadzie zaproszenie, do tego wyjątkowego SPA dostałam od...
~Natalia RS
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 czerwca 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty W dniu urodzin żona wręczyła mi zaproszenie do Mana Day Spa na 2h masaż Lomi...
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

bossssssko :) wątek zamknięty Voucher na "czekoladowa rozkosz" w Mana Day Spa dostalam w prezencie i... byl...
~iza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

Polecam! wątek zamknięty Wczoraj odwiedziłam Mana Spa i jestem zachwycona! Aromaterapeutyczny masaż...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 stycznia 2012

Jestem zachwycona wątek zamknięty Zgodnie z obietnicą dodaję swoją opinię, a jest ona taka, że czułam się...
~Klientka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 grudnia 2011

~Amanda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 stycznia 2012

jestem na tak;-) wątek zamknięty polecam wszystkim - można się wspaniale zrelaksować w tym magicznym miejscu,...
~Tesa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 listopada 2011

No no no MANA DAY SPA wątek zamknięty TO JEST TO CZEGO BRAKOWAŁO W GDYNI. KLIMAT, MIEJSCE, LUDZIE. PRAWDZIWY...
~PIOTREK K
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 września 2011

Bajeczka wątek zamknięty Z czystym sumieniem drogie panie POLECAM. Zrelaksowana ,wypoczęta po cięzkim...
~Jola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry