Mr Service

Dezynfekcja, deratyzacja

Wiślinka, Lawendowa 15B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam usługi Mr Serwice, Pan pomógł nam zwalczyć gryzki w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

Fachowiec godny polecenia wątek zamknięty Dziękuje Panu Mirkowi za profesjonalne przeprowadzenie Dezynfekcji prusaków,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 listopada 2017

Polecam Fachowca wątek zamknięty Problem był z Pluskwami, poprosiłem poradę oraz o pozbycie się problemu z ich...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

Profesjonalizm wątek zamknięty Pan Mirosław to profesjonalista w tej branży, polecam jego usługi.
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

pluskwy wątek zamknięty Jestem zadowolona z rzetelnej i skutecznej likwidacji pluskiew z mojego domu,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Specjalista, polecam wszystkim w walce z pluskwami wątek zamknięty Borykałam się z paskudnymi Pluskwami, wręcz popadłam w bezsenność, sypialnia...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Prusaki wątek zamknięty Jestem zadowolona z profesjonalnego czyszczenia mam nadzieję że długi czas...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Fachowiec godny polecenia. wątek zamknięty Miesiąc temu odkryłam, że w moim mieszkaniu w wieżowcu pojawiły się prusaki....
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

Fachowiec, polecam wszystkim z problemami Pluskiew wątek zamknięty Po powrocie z wakacji, stwierdziłem że wraz z bagażem podręcznym przyjechały...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

KARALUCHY - 2 lata bez nich dzięki Mr Service - bardzo polecam wątek zamknięty Mieszkam w wieżowcu.2,5 roku temu skorzystałam z usług Mr Service w temacie...
~gdynianka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 września 2016

Szybka interwencja i skutecznie wątek zamknięty Pan Mirek załatwił sprawę najskuteczniej nawet wspólnota jak kogoś zamówiła...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Prawdziwy killer - pluskwy nie maja szans! wątek zamknięty Walka z pluskwami w moim mieszkaniu w wykonaniu p. Service to popis...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Takich Więcej wątek zamknięty Miałem problem z Pluskwami, walczyłem wszelkimi metodami ale bez skutku ,...
~Jurek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Po jednorazowej akcji insekty skutecznie zwalczone. Bez nieprzyjemnego...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

Rybiki - koszmar ! wątek zamknięty Szczerze polecam za skuteczność i pełen profesjonalizm ( w rozsądnej cenie...
~Ka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

POLECAM! wątek zamknięty Polecam współpracę z Panem Mirkiem. Niedużym kosztem skutecznie rozprawił się...
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 listopada 2015

E - opinia wątek zamknięty Jak najbardziej polecam! Pan Mirek uratował nas od pluskiew i nieskutecznej...
~E
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 listopada 2015

Dobry fachowiec wątek zamknięty Walczyliśmy a raczej tak nam się wydawało z pluskwami, stosowaliśmy różne...
~Julian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

Polecam wszystkim wątek zamknięty Polecając dzisiaj usługi Mr Service postanowiłam wspomnieć raz jeszcze o...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

rzetelna firma wątek zamknięty Fachowiec był, obejrzał gniazdo os i wydał opinię, że ze względu na jego...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry