Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NIE POLECAM wątek zamknięty Z przykrością muszę napisać że niestety ale ta szkoła jest do bani co...
~Absolwent
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2013

sekretariat pyskata blondynka ( najszczuplejsza ) wątek zamknięty co do zajęć szkolnych z nauczycielami i szkoły oceniam pozytywnie i nic nie...
~xyz
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2013

Szukam!!! Policealne Studium Fryzjerskie III semestr wątek zamknięty Witam, poszukujemy osób które zostały "na lodzie" i nie ukończyły semestru...
~Beata
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2013

Polecam wątek zamknięty Wykładowcy przemili i bardzo kompetentni :) Widać, że chcą żeby słuchacze...
~Taki jeden
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

nie polecam wątek zamknięty Szkoła nie spełnia ani moich ani koleżanek oczekiwań. Przykładem są zajęcia...
~gaja
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2012

technik administracji wątek zamknięty Zaczynam własnie III sem. Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. Wykładowcy...
~Sylwia P.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

Dobra Szkoła wątek zamknięty Jestem ich słuchaczką kosmetyk,i pracownie są dobrze wyposażone. Lokalizacja...
~kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

POLECAM wątek zamknięty Jestem zadowolona i ze szkolenia i z podejścia do nas jako kursantek....
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 września 2011

Naprawdę świetna szkoła wątek zamknięty Polecam wszystkim Żaka, wiele się tu nauczyłam, bez problemu zdałam egzamin...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 marca 2011

wszędzie powinno tak się traktować ludzi wątek zamknięty Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Zapis do szkoły to była w moim...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

polecam :) wątek zamknięty Jestem bardzo, bardzo pozytywnie zaskoczona i poziomem kursu i miejscem i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lutego 2011

Świetna obsługa, przyjaźni ludzie! wątek zamknięty Naprawdę odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku, zarówno pani Maja, Ania...
~Patryk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

JEST SUPER wątek zamknięty tak jak poprrzednik polecam Żaka w Gdańsku: szkoła ok, nauczyciele ok,...
~Ewa
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 maja 2009

BAŁAGAN! wątek zamknięty Nie polecam nikomu tej szkoły. Zaginęło tam moje zaświadczenie odbycia...
~adela
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 lutego 2010

zdecydowanie zła organizacja wątek zamknięty Wczoraj miałam okazję uczestniczyć w zajęciach z języka niemieckiego na...
~uczestniczka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 października 2009

jest ok wątek zamknięty szkoła ok, nauczyciele też a w sekretariacie zawsze jest wesoło - jajcarska...
~lol
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
66

postów

36

wątków

do góry