Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepszy kawałek mięsa jaki jadłem! wątek zamknięty Dziś miałem okazje pierwszy raz skosztować Dania w LA PAMPA. Polecam bo nigdy...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Opinia wątek zamknięty W La Pamp'ie stołowałem się blisko 1,5 roku - cały pobyt kontraktowy w...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

pycha :) wątek zamknięty Pyszne steki (na wagę, więc dostajesz tyle, ile zamówiłeś) i grillowane...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Tomek i Monika - opinia wątek zamknięty Smacznie, przystępne ceny, świetny wystój. Ale do ostatnie naszej wizyty,...
~Tomek i Monika
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2013

polecam! wątek zamknięty Trafiliśmy tam bo w Pueblo nie było już miejsca:( ale dobrze się stało....
~Ola
-

dodano: 2 stycznia 2014

SUPER ! wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa ,smaczne i ładnie podane jedzenie . Miły...
~Beata
-

dodano: 30 listopada 2013

Jest pysznie! wątek zamknięty Fajny lokal, bardzo dobre steki. Bardzo sprawna, przemiła obsługa. Polecam .
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

Szczerze polecam! wątek zamknięty Duży plus w La Pampie to obsługa. Przemili panowie z wielkim uśmiechem na...
~Gumiś
-

dodano: 11 marca 2013

Mieszane uczucia.... wątek zamknięty Po zeszło tygodniowej wizycie targają mną mieszane uczucia, a mianowicie:...
~Kasia
-

dodano: 7 stycznia 2013

Popsuło się wątek zamknięty Oj sie popsuło- a było takie dobre- teraz porcje 50% mniejsze..z takim...
~aa
1

dodano: 17 września 2012

Restauracja godna polecenia wątek zamknięty Skuszona dobrymi recenzjami udałam się Restauracji La Pampa w sobotnie...
~zadowolona klientka
-

dodano: 10 września 2012

rozczarowanie wątek zamknięty Niestety rozczarowałem się bardzo. . Parę tygodnitemu jadłem tam stek wołowy...
~Paweł
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lipca 2012

Ceny wzrosły a dania zmalały :(( wątek zamknięty Jakość mięsa jest nadal na plus. Ale coś się popsuło, porcje jakieś ubogie i...
~Miś
1

dodano: 15 kwietnia 2012

świetna obsługa, kiepskie menu wątek zamknięty witam! byłam tam na imprezie okolicznościowej dla 35 gości. czytałam recenzję...
~Ewa
1

dodano: 30 października 2011

Serdeczne podziekowania wątek zamknięty Dwie stałe klientki dziekują za bardzo miłą i dobrą obsługę dla Pana...
~Antenka
-

dodano: 24 czerwca 2012

NAJLEPSZE MIEJSCE W GDANSKU wątek zamknięty NAJLEPSZA RESTAURACJA W GDANSKU , JESLI NIE JEDNA Z LEPSZYCH W TROJMIESCIE....
~Sztejk
2

dodano: 2 maja 2012

Polecam niebo w ustach wątek zamknięty Bardzo polecam Restauracje La Pampa, odwiedziliśmy ją z polecenia znajomych i...
~Marek
-

dodano: 23 marca 2012

Szwankuje podejście do klienta wątek zamknięty Mówi się,że w restauracjach "klient nasz pan". Niestety to powiedzenie nie...
~dawid
1

dodano: 28 lutego 2012

Wydawało się OK wątek zamknięty Tak nowoczesny i ekskluzywny lokal, a po krótszej chwili nie da się w nim...
~Krzysztof
-

dodano: 13 lutego 2012

Wyśmienite steki, fatalne wino wątek zamknięty Jedzenie rewelacyjne, doskonale wyedukowani i przemili kelnerzy, ceny-...
~ewa
-

dodano: 5 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry