Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
bardzo fajnie wątek zamknięty Fantastyczne mięso i bardzo miła obsługa. Bardzo pozytywne zaskoczenie - na...
~oleko
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 grudnia 2011

Miło i smacznie ale... wątek zamknięty Wraz z małżonką wybraliśmy się na sobotnią kolację przed spotkaniem ze...
~Patryk
-

dodano: 29 listopada 2011

Fatalnie wątek zamknięty Byłem, do dziś został niesmak; stek niby średnio wysmażony a w środku surowy;...
~Janusz Michalik
-

dodano: 22 listopada 2011

najlepsza restauracja w gdańskiu wątek zamknięty Miejsce fantastyczne. Pani ktora pyta w komentarzu ponizej dlaczego nie...
~markita
-

dodano: 16 listopada 2011

KLAWO wątek zamknięty Usłyszałem. Przybyłem. Skorzystałem. I napewno jeszcze tu wrócę!
~Robert
-

dodano: 21 października 2011

Gorąco polecam! wątek zamknięty Byliśmy wczoraj na niedzielnym obiedzie. Piękny wystrój, przesympatyczna...
~Ewa
-

dodano: 3 października 2011

steki z prawdziwego zdarzenia wątek zamknięty Od razu uprzedzam, że jestem maniakiem steków wołowych. I powiem też tyle:...
~stek-fan
-

dodano: 25 września 2011

Polecam !!!!! wątek zamknięty Rewelacyjne jedzenie , wysoka jakosc mila atmosfera i stylowy wystrój .
~maios
-

dodano: 11 września 2011

warte polecenia wątek zamknięty Takiego miejsca jeszcze nie było w Trójmieście - mięso pieczone na żywym...
~depeszak
-

dodano: 25 sierpnia 2011

Rewelacja!!! wątek zamknięty Wszystko pyszne, super podane, bardzo fajny klimat i miła obsługa....
~Agata W-S.
-

dodano: 22 sierpnia 2011

Bardzo miło i przyjemnie wątek zamknięty Grill opalany węglem, co czuć w mięsie. Ceny wysokie, no ale za jakość...
~Pablo
-

dodano: 19 sierpnia 2011

Dla mnie bomba wątek zamknięty jednym słowem rewelacja,krem pomidorowy wyrazisty,steak wysmażony...
~Rafcio
-

dodano: 10 sierpnia 2011

Najlepsze steki w Trójmieście wątek zamknięty Nareszcie mamy w Trójmieście restaurację która serwuje steki z wołowiny...
~Fred
-

dodano: 6 sierpnia 2011

smaczna wołowina i nie tylko wątek zamknięty w menu znalazłam również mięsko wieprzowe i z kurczaka w sosie kurkowym -...
~Gdańszczanka
-

dodano: 4 sierpnia 2011

Było miło i smacznie z małym "ale" wątek zamknięty Odwiedziliśmy z dziewczyną lokal ponieważ poleciła nam go koleżanka. Kelnerzy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 lipca 2011

POLECAM wątek zamknięty Brakowało czegoś w tym stylu na starówce. może nie jest tanio ale takie...
~Seba
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry