Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia Jestem pod wielkim wrażeniem wysokiego poziomu nauczania i bardzo...
~Monika
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

Wojtek - opinia Uczęszczałem m.in. na zajęcia przygotowawcze do egzaminu ósmoklasisty....
~Wojtek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Marta - opinia wątek zamknięty Cudowna organizacja. Dzieci zaopiekowanie o do tego wszystko po angielsku.
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Basia z Wrzeszcza - opinia wątek zamknięty Córka była na obozie językowym w Londynie i już nie może się doczekać na...
~Basia z Wrzeszcza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 maja 2021

Basia z Wrzeszcza - opinia wątek zamknięty Szkoła ma unikatowy klimat. Korzystałam z zajęć dla dzieci i dla dorosłych....
~Basia z Wrzeszcza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 maja 2021

Conroy - opinia wątek zamknięty W roku 2020/21 miałem przyjemność uczestniczyć w kursie przygotowującym do...
~Conroy
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 maja 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Córka była bardzo zadowolona z uczestnictwa - jak określiła - good idea:)
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 stycznia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam, fantastyczna atmosfera, ciekawy program, mile spędzony...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 stycznia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Polecam szkołę językową Prestige Lingua. Córka uczęszczała na zimowisko i...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 stycznia 2021

Mnk - opinia wątek zamknięty Córka uczestniczyła w półkoloniach w styczniu 2020 była bardzo zadowolona...
~Mnk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 stycznia 2021

Agata Markowska - opinia wątek zamknięty Gorąco zachęcam do skorzystania z usług szkoły Prestigue Lingua. Sposób...
~Agata Markowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Elastyczne godziny zajęć, ciekawe zajecia dla dzieci, bardzo kolorowy...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 stycznia 2021

Lucyna - opinia wątek zamknięty Korzystałam z usług wielu szkół językowych. W Prestige Lingua po raz pierwszy...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 listopada 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Znamitci nauczyciele, świetna atmosfera, ciekawe metody
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 października 2020

Caspeeer - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła. Zaangażowanie i pasja wszechobecne. Cenię indywidualne...
~Caspeeer
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lutego 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Raz w tygodniu spotykam się z native speakerem. Bardzo dobra szkoła językowa....
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

Aneta - opinia wątek zamknięty Szkoła tworzona z pasją. Polecam każdemu, kto zastanawia się jeszcze nad...
~Aneta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Od samego początku najwyższy poziom :) wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsza szkoła językowa! Miałam okazje uczyć się w kilku...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 grudnia 2018

fantastyczne miejsce! wątek zamknięty W szkole panuje super atmosfera, panie z którymi rozmawiałam wybierając kurs...
~Paula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Wspaniala szkola jezykowa POLECAM wątek zamknięty Wybralam szkole Prestige Lingua z polecenia znajomych. Wspominali o...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry