Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Prestige Lingua-polecam wątek zamknięty Gorąco polecam. Szkoła językowa Prestige Lingua w Gdańsku to miejsce gdzie...
~Ilona Olędzka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2018

Inspirujące miejsce wątek zamknięty Prestige Lingua to nie szkoła językowa: to miejsce inspirujące i rozwijające...
~Ewa Hope
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

Polecam! wątek zamknięty Polecam Zosię, która prowadzi zajęcia na ul.Jabłoniowej, kompetentna...
~Kasia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lipca 2018

Świetny wybór wątek zamknięty Od kilku miesięcy uczeszczam na zajęcia do Zosi na Jabloniowa.Jest świetną...
~K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lipca 2018

~Pająk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Zdecydowanie - jestem na tak ;) wątek zamknięty Znalazłam tą szkołę ponieważ przeczytałam opinie w internecie i zdziwiłam się...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Najlepszy wybór!!! wątek zamknięty Po ostatnim wyjeździe za granicę uświadomiłam sobie, że moim największym...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty O szkole Prestige Lingua dowiedziałam się z Internetu, podczas wyszukiwania...
~Ela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

biznesowy angielski wątek zamknięty Od kilku miesięcy uczęszczam na biznesowy angielski do Radka. Jestem bardzo...
~Czarny Mustang
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Znakomita szkoła dla każdego głodnego nauki:) wątek zamknięty Polecam szkołę Prestige Lingua, ponieważ panuje w niej miła atmosfera, uczą...
~Mania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Po wielu latach nauki języka jeszcze w szkole, w pracy potrzebowałam...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2016

Najlepsza! wątek zamknięty Uczęszczam do tej szkoły kolejny semestr i wciąż nie przestają mnie...
~Mirella
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

Opinia o feriach w Szkole Językowej Prestige Lingua wątek zamknięty Moja córka uczestniczyła w zajęciach podczas Ferii Zimowych, zajęcia były...
~Maria Niewczasińska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

Propsy wątek zamknięty Długo zastanawiałem się nad wyborem szkoły językowej. Odwiedziłem kilka z...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

Polecam! wątek zamknięty Trafiłam na szkołę Prestige Lingua przypadkiem,bo sama wyczytałam bardzo...
~Gosia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 listopada 2015

szczena opada! :) wątek zamknięty woooooooow!!!!! uczę się teraz w nowym miejscu - bo mi bliżej na Jabłoniową...
~Kamil
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 października 2015

nie mam innego wyboru wątek zamknięty po półkoloniach spędzonych w Prestige Lingua, dzieci zmusiły nas do zapisania...
~Rodzice (Ci z Oliwy)
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2015

To niezwykła szkoła! wątek zamknięty Uczymy się całą rodziną i każde z nas żałuje, gdy jakieś zajęcia wypadną....
~Agata
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Jestem bardzo zadowolony ponieważ wątek zamknięty Moi synowie uwielbiają te zajęcia i nie chcą żadnych opuścić. Bardzo się...
~Jarek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam zajęcia w szkole Prestige Lingua! Sposób prowadzenia zajęć jak...
~Bartek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry