Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jest dobrze, a nawet lepiej niż dobrze wątek zamknięty po latach przerwy zdecydowałem się odświeżyć zardzewiały angielski i...
~Każmirz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2013

Weronika - opinia wątek zamknięty Właśnie zaczełam zajęcia z couchingu językowego, jestem mile zaskoczona -...
~Weronika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2013

Wyjątkowe miejsce wątek zamknięty Wyjątkowe miejsce, rewelacyjna kadra, córka spędziła dwa tygodnie na...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2013

polecam goraco wątek zamknięty Moja córa spedzila tydzien pełen radości i odkryć w czasie półkoloni. Bardzo...
~Izabela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

lekcje języka niemieckiego wątek zamknięty Bartek jest świetnym lektorem języka niemieckiego! Zajęcia są zawsze...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lutego 2013

Polecam naukę języka niemieckiego tylko u Pana Bartka wątek zamknięty To wyjątkowy człowiek,młody, a już profesjonalista,życzliwy, sympatyczny,...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2012

Ale jakie kursy! wątek zamknięty Przychodzę do koleżanek na kawę, ciasto, albo fondue - siedzę z podkulonymi...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 września 2012

Gorąco polecam język niemiecki w Prestige Lingua !! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z nauki w tej szkole. Lektor Bartek jest...
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

Naprawdę warto! wątek zamknięty Kamienica w starym Wrzeszczu...zapach kawy...Prestige Lingua to naprawdę...
~Lady Kasia
-

dodano: 11 kwietnia 2012

Szybka i przyjemna nauka ! wątek zamknięty Od ponad roku uczęszczam w Prestige Lingua na zajęcia hiszpańskiego i jestem...
~Agata
-

dodano: 10 kwietnia 2012

cudowne miejsce wątek zamknięty i właśnie tu godzę naukę z przyjemnością. Lubię tą szkołę za względu na super...
~gosia
-

dodano: 2 kwietnia 2012

Super wątek zamknięty Zapisałam się na zajęcia w trakcie ich trwania. Od początku bardzo mi się...
~lady
-

dodano: 23 marca 2012

REWELACJA wątek zamknięty Witam, chodzę na spotkania Ladies i przyznam szczerze, że nigdy nie sądziłam,...
~Ewcia
-

dodano: 12 marca 2012

czy ktoś był na tych Beforach? wątek zamknięty ciekawe, powiedzcie coś
~Viejas
1

dodano: 25 listopada 2011

Z. - opinia wątek zamknięty Chodzę do grupy egzaminacyjnej, bardzo podoba mi się podział zajęć na...
~Z.
-

dodano: 15 stycznia 2012

Fajnie Kobitki wątek zamknięty Towarzyskie spotkania na których zupełnie się nie nudzę i ćwiczę/szlifuję...
~Lady:)
-

dodano: 21 września 2011

Polecam wszystkim wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy w latach nauki szkolnej zniechęcili się do nauki...
~A.
3

dodano: 14 lipca 2011

inaczej jak zazwyczaj wątek zamknięty polecam! świetni native-speakerzy i przyjemne z pożytecznym, nawet nie...
~Patrycja
-

dodano: 14 września 2011

Naprawdę warto wątek zamknięty Zajęcia Young Professionals, w których uczestniczyłam, okazały się świetną...
~Iwona
-

dodano: 13 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry