Pikawa

Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, Piwna 14/15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jeśli lubisz być olanym przez obsługe to ta kawiarnia jest idealna dla Ciebie wątek zamknięty Czas oczekiwania aż obsługa łaskawie podejdzie po zamówienie (dodam bez...
~Jola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Smacznie drogo tłoczenie brak zainteresowania klientem wątek zamknięty Grzane wino smaczne ale 14 zł za pół kubka trochę drogo ludzi dużo wystrój...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

NIE POLECAM wątek zamknięty Kawiarnia była kiedyś perełką w Gdańsku Głownym ale teraz przy wiekszej...
~Karo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty napoje kawo i czekolado podobne, smakowały jak z proszku, do tego okropna...
~jestemnanie
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Najlepsza obsługa!!! wątek zamknięty W niedziele odwiedziliśmy Pikawę po raz drugi. Za pierwszym razem...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Fatalnie wątek zamknięty jakość serwowanych kaw i ciast spadła plus niesympatyczna obsługa za barem...
~Jan Kotowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

Zawiedziona wątek zamknięty Odwiedzilismy goscinnie to miejsce z racji tego ze miesci sie w centrum...
~Marianna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

Agata wątek zamknięty Wczoraj byłam w Pikawie i skończyło się zgagą i mdłościami. Deser bambo ze...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2015

miejsce nie warte polecenia wątek zamknięty Przepraszam ale nigdy w życiu nie zostałam w tak prostacki sposób...
~Joanna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Super obsługa. wątek zamknięty Jeden z przewodników polecił nam Pikawę, jako super miejsce do wypicia dobrej...
~Igor i Emilia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2015

Mroczny wystrój,pełno starych gratów, zagracony bar, ale dość smacznie wątek zamknięty Deser dość dobre, kawa też niczego sobie, ale wystój tragiczny. Wszystko na...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 września 2015

Super Kawiarnia wątek zamknięty Byłam pierwszy raz (koleżanka zaprowadziła mnie do swojej ulubionej...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 września 2015

Obsługa... wątek zamknięty Obsługa tego miejsca pozostawia wiele do życzenia i widzę że to nie pierwszą...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

Obsługa? Nie ma takich słów, żeby to opisać tak jakby na to zasługiwalo. wątek zamknięty Jesli chodzi o obsługę w tej kawiarni to straszna porażka, ponieważ wchodząc...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Rozczarowanie obsluga i jakoscia serwowanych deserow i kaw wątek zamknięty w porownaniu do rozwijajacej sie gastronomi w okolicy to ta kawiarnia wypada...
~Marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Wysokie ceny, kiepska jakość! wątek zamknięty Piłam dziś mrożoną czekoladę - ani była mrożona, ani czekolada! To był chyba...
~Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2015

Obsługa na minus wątek zamknięty Pierwszy raz się spotkałm z tak niemiła obsługa w kawiarni! kiedy zwrocila...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2015

bryła lodu zwana koktajlem wątek zamknięty Byłam stałą klientką Pikawy, miałam przerwę kilkumiesięczną i oczom ani...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2015

Rozbawiona obsługa wątek zamknięty Wpadliśmy do kawiarni ze znajomymi miało to być spontaniczne spotkanie przy...
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 czerwca 2015

domel - opinia wątek zamknięty Byłem w kawiarni wieczorem z dziewczyna , lokal ładny sporo miejsca do...
~domel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry