Pikawa

Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, Piwna 14/15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kkk - opinia wątek zamknięty Kawiarnia jest spora, dużo miejsc do siedzenia. Wystrój ładny, jednak nudny,...
~kkk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 grudnia 2014

Beznadziejna obsluga wątek zamknięty Gdzie wlasciciel tego lokalu -czy on nie widzi ze przez beznadziejna obsluge...
~robson
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 września 2014

czy to jeszcze kawiarnia? wątek zamknięty Zawsze mi sie dobrze kojarzyla nazwa pikawa i mialem nadzieje na dobra latte....
~Pete
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2014

jestem zawiedziony.... wątek zamknięty Ostatnio odwiedziłem wspólnie z kumplem moją Niegdyś ulubioną...
~janek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

Słabituko wątek zamknięty Staram się nie wystawiać negatywnych opinii w przypływie emocji i po...
~Ne
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

Nie polecam wątek zamknięty Kiedyś było tam naprawdę w porządku, miło było tam zajrzeć. Niestety ceny...
~polo
-

dodano: 16 czerwca 2014

monaliska - opinia wątek zamknięty Zawsze dużo ludzi. Uwielbiam ich kawę, a szarlotka wspaniała. Przychodzę z...
~monaliska
-

dodano: 1 czerwca 2014

Pikawa = kinder bal wątek zamknięty Dzisiaj wraz z przyjacółką wybrałyśmy sie do pikawy na herbate po zimowym...
~jenneffer
1

dodano: 10 lutego 2013

Jest w porządku wątek zamknięty Pascha i szarlotka - absolutnie przepyszne, obsługa..."królewny" bez...
~D.
-

dodano: 28 września 2013

obsługa straszna wątek zamknięty uwielbiam pikawe jednak przestałam tam przychodzic ze wzgledu na obsluge! za...
~Ania
-

dodano: 10 września 2013

Fantastyczna obsługa na barze wątek zamknięty dziewczyny i chłopak na barze zawsze uśmiechnięci i przychylni klientom.super...
~Stary
-

dodano: 1 września 2013

Po prostu OKEJ wątek zamknięty Kawiarnia jest... No OK! Nie jest jakaś super wspaniała, ani bardzo zła....
~Am
-

dodano: 4 sierpnia 2013

Miła wizyta wątek zamknięty W poprzednim tygodniu razem ze znajomymi odwiedziłam Pikawę powiem szczerze...
~KASIA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 czerwca 2013

Obsługa do wyrzucenia ! wątek zamknięty Tragedia ! i w pikawie i tekstyliach jest fatalna obsługa ! Nigdy nie...
~MJ
1

dodano: 8 maja 2013

Nie jest tak źle wątek zamknięty Byłem ze znajomymi - całkiem fajne miejsce, w miarę dobra obsługa (czas...
~Kriss
-

dodano: 2 maja 2013

Gdyby nie obsługa wątek zamknięty Zamówiłem Haburgera Hand made i się nie zawiodłem Partnerka - Pizze na...
~Peter
1

dodano: 6 sierpnia 2012

CHAMSKIE ZWYCZAJE W STOSUNKU DO KLIENTÓW!!! wątek zamknięty Byliśmy dzisiaj w tym lokalu i jestem mocnio zbulwersowany sposobem...
~mianga
-

dodano: 22 lutego 2013

Gdzie stara Pikawa wątek zamknięty Niestety, nic nie zostało ze starego klimatu, fatalna obsługa, długie...
~Dawid
-

dodano: 23 stycznia 2013

Opinia negatywna wątek zamknięty Zgadzam się z negatywnymi opiniami poniżej. Nie są przesadzone. Fatalna...
~Mal
-

dodano: 29 grudnia 2012

Niestety nie ja jeden zauważam, że to miejsce się "skończyło"....a szkoda wątek zamknięty Od wielu lat lubiliśmy wpaść w niedzielę po mszy na pyszną szarlotkę na...
~Andrzej
-

dodano: 6 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry