Pikawa

Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, Piwna 14/15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Czekanie 12 minut na menu wątek zamknięty 12 minut czekałem na kartę menu... nikt nie przyniosl. uznalem zatem ze pojde...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

Fatalna obsługa wątek zamknięty Niestety ostatnie wizyty w mojej ulubionej kawiarni zmusiły mnie do...
~Agata
-

dodano: 9 września 2012

kar - opinia wątek zamknięty Stara Pikawa była o niebo lepsza. Przychodziłam tam nawet na wagary, żeby...
~kar
-

dodano: 18 sierpnia 2012

Straszna obsługa! wątek zamknięty Witam ! Jeszcze do niedawna bardzo lubiłam tę kawiarnię. Jednak zachowanie...
~Marika
-

dodano: 29 lipca 2012

Koniec dobrej starej pikawy. wątek zamknięty Jestem klientką tego lokalu od kilku lat. Fantastyczne menu i klimat - już...
~zabol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Gorąco polecam! wątek zamknięty Byłam ostatnio ze znajomymi i spędziliśmy bardzo fajnie czas, w super...
~Kasia
-

dodano: 23 maja 2012

Pan w okularach wątek zamknięty Pozdrawiam mojego ulubionego kelnera: Pana w okularach, co serwuje pyszne...
~lost moth
-

dodano: 16 maja 2012

Obsługa kuleje... wątek zamknięty Jeśli jesteś kobietą i chciałabyś się napić kawy czy zjeść ciasto omijaj...
~Anna
-

dodano: 22 kwietnia 2012

Przemiłe miejsce wątek zamknięty Bywam tam od czasu do czasu na babskich ploteczkach i jest to mój ulubiony...
~Ewa
-

dodano: 17 lutego 2012

nie polecam !! wątek zamknięty Witam ...szukalismy lokalu na chwile relaksu po pracy ,wraz z koleżanką i...
~ralf
-

dodano: 12 lutego 2012

bambuko - opinia wątek zamknięty Przyjemna kawiarnia z wieloma różnymi miejscami siedzącymi, do wyboru do...
~bambuko
-

dodano: 9 lutego 2012

Gdzie jest stara pikawa :( wątek zamknięty Do Pikawy wpadalysmy za kazdym razem bedac w Gdansku i zmiana miejsca nie...
~m
-

dodano: 25 stycznia 2012

Nastrój miły, gorzej z obsługą... wątek zamknięty Już samo oglądanie wnętrza to duża przyjemność, wszystko co zamówiliśmy było...
~Nedved
-

dodano: 22 stycznia 2012

Stała bywalczyni wątek zamknięty Pikawa należała do moich ulubionych kawiarni w Gdańsku. Uwielbiam przede...
~Natalia
-

dodano: 9 stycznia 2012

Rozczarowanie wątek zamknięty Niestety muszę się dołączyć do negatywnych opinii na temat tak fajnego, jak...
~Dominika
-

dodano: 15 grudnia 2011

gość - opinia wątek zamknięty Kawa, a dokładniej espresso co najmniej niezadowalające, torcik - kajmakowy...
~gość
-

dodano: 1 grudnia 2011

Przeprosiny:) wątek zamknięty Jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Niestety nie...
~kawiarnia Pikawa
-

dodano: 2 listopada 2011

Milosniczka herbat wątek zamknięty Witam wszystkich, 2 pazdziernika udalo nam sie wraz z mezem uciec od...
~Milosniczka herbat
-

dodano: 18 października 2011

OKROPNA OBSLUGA wątek zamknięty Witam Odiwedziłem Pikawe z mysla, ze milo spedze wolny czas. Niestety sie...
~Pan Piotr
1

dodano: 2 września 2011

Ulubione miejsce wątek zamknięty Wcześniej bywałam w "starej Pikawie" :) Kawiarnia mimo,że w nowej lokalizacji...
~Ewa
-

dodano: 4 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry